Kategorie

Na blogu

Wyszukaj

Wiosenne prace glebogryzarką

  wyświetlenia (161)
Wiosenne prace glebogryzarką
Jak korzystanie z glebogryzarki wpływa pozytywnie na wzrost roślin? Jakie akcesoria do glebogryzarki wybrać do prac wiosennych?

Przygotowanie ogrodu po zimie – jak zadbać o trawnik?

    Porady   wyświetlenia (1604)
Przygotowanie ogrodu po zimie – jak zadbać o trawnik?
Co się dzieje z trawnikiem w okresie zimowym? Z jakich narzędzi i akcesoriów warto skorzystać pielęgnując trawę po zimie? Sprawdź listę cennych wskazówek!

Jak dbać o trawnik - 8 cennych wskazówek

    Porady   wyświetlenia (5243)
Jak dbać o trawnik - 8 cennych wskazówek
W jaki sposób dbać o trawnik w ogrodzie, aby był zdrowy, zielony i gęsty? Jakich narzędzi używać do pielęgnacji i kiedy ją wykonywać? Sprawdź!

Walcowanie trawnika - kiedy i jak je wykonać?

    Prace w ogrodzie   wyświetlenia (11423)
Walcowanie trawnika - kiedy i jak je wykonać?
Każdy, kto chce uzyskać piękny zielony dywan w ogrodzie, musi wiedzieć, że odpowiednia pielęgnacja trawnika jest niezwykle istotną czynnością w całym procesie. Nawożenie, odchwaszczanie i wertykulacja to tylko kilka zabiegów, które pozwolą nam uzyskać piękną murawę. Jednym z elementów pielęgnacji trawnika, jest również jego wałowanie. Na czym polega ta czynność? Kiedy i jak je wykonywać?
Traktorek kosiarka z pługiem - jak przystosować traktor do odśnieżania?
Ogrodowy traktorek kosiarka to sprzęt o szerokim zastosowaniu, który posłuży nam w ogrodzie nie tylko latem podczas koszenia trawy, ale również w zimie, do odśnieżania chodników, podjazdów oraz innych dróg i ścieżek. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli nam szybko i sprawnie uporać się z zalegających śniegiem bez konieczności spędzania wielu godzin na odśnieżaniu za pomocą łopaty.
Showing 1 to 5 of 30 (1 Pages)
Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: