Akcesoria do glebogryzarek

W celu jak najszerszego wykorzystania możliwości, jakie tkwią w glebogryzarce, warto sięgnąć po liczne akcesoria oraz części dostępne w naszej ofercie. Dzięki nim urządzenie może posłużyć nie tylko do spulchnienia ziemi, ale także wykonania innych czynności mających na celu: wyrównanie podłoża, napowietrzenie trawnika i darni czy nawet odśnieżan...

W celu jak najszerszego wykorzystania możliwości, jakie tkwią w glebogryzarce, warto sięgnąć po liczne akcesoria oraz części dostępne w naszej ofercie. Dzięki nim urządzenie może posłużyć nie tylko do spulchnienia ziemi, ale także wykonania innych czynności mających na celu: wyrównanie podłoża, napowietrzenie trawnika i darni czy nawet odśnieżania.

Z pomocą naszych akcesoriów i części zamiennych nie tylko zwiększą Państwo funkcjonalność maszyny, ale dodatkowo znacznie ułatwią i tym samym przyspieszą prowadzenie prac ogrodniczych oraz polowych.

Proponujemy wyłącznie oryginalny, produkowany w Polsce osprzęt pasujący do większości urządzeń dostępnych na rynku. Części do glebogryzarki kompatybilne są z maszynami typu Texas, Hortmasz, Agroma i Viking, Cedrus, Hecht, a także Oleo-mac, Grass oraz AL-KO. Są to nie tylko gumowe koła, ale także pługi, aeratory, kultywatory, grabie i pozostały osprzęt. Proponujemy również akcesoria do glebogryzarek spalinowych, a także szeroki wybór praktycznych części zamiennych.

Więcej

Osprzęt do glebogryzarek

Oferowany przez nas osprzęt do glebogryzarki to najwyższej jakości produkty, które powstają w naszej w pełni zautomatyzowanej fabryce. Zastosowanie robotów do cięcia i spawania stali sprawia, że produkowany w Globstal dodatkowy osprzęt do glebogryzarek cechuje się precyzyjnym wykonaniem i solidną konstrukcją wytrzymałą na pracę w ciężkich warunkach. Malowanie proszkowe zapewnia odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do maszyn spalinowych najpopularniejszych producentów:

  • sprzęt do przygotowania gleby pod uprawę warzyw (np. pług do orki, kultywator, obsypnik, wykopywaczka do ziemniaków, stalowe i gumowe koła do glebogryzarek itp.),
  • duży wybór akcesoriów do pielęgnacji trawnika (m.in. aerator, wertykulator czy walec ogrodowy),
  • sprzęt, dzięki któremu możliwe staje się wykorzystanie glebogryzarek w zimie (pług do śniegu).

Dzięki naszym akcesoriom prace w ogrodzie z wykorzystaniem glebogryzarkek stają się przyjemnością. Postaw na wysokiej jakości polskie pługi, koła, obsypniki, wertykulatory, kultywatory, grabie i inne akcesoria Globstal. Odkryj nowe możliwości glebogryzarek, o których do tej pory nie miałeś pojęcia i usprawnij swoją pracę w ogrodzie! Zobacz dostępne produkty i przejdź do złożenia zamówienia w naszym sklepie!

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: