Polityka Prywatności
www.globstal.pl

§1
Określenie właściciela serwisu

Właścicielem Serwisu jest:
GLOBSTAL Nina Sanocka
z siedzibą przy Niegłowice 239, 38-200 Jasło
NIP: 685-219-09-51
REGON: 366388740
Telefon: +48 600 983 915
E-mail: sklep@globstal.pl

§2
Polityka prywatności i ochrony danych osobowych

1. Właściciel serwisu www.globstal.pl respektuje i szanuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.

2. Właściciel serwisu www.globstal.pl dokłada wszelkich starań aby zapewnić odpowiedni poziom ochrony danych użytkowników.

3. Dane użytkowników są chronione w sposób zapewniający ich ochronę przed dostępem osób trzecich.

4. Właściciel serwisu www.globstal.pl zbiera dane podawane przez Klientów podczas kontaktu z pracownikami www.globstal.pl lub podczas zawierania umów o świadczenie usług drogą elektroniczną.

5. Dane użytkowników są wykorzystywane w celach:

• handlowych – w celu realizacji umowy. Na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje o przebiegu procesu realizacji zamówienia.

• marketingowych - na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje handlowe, informacje o nowościach w serwisie lub nowościach handlowych, inne informacje o charakterze reklamowym, promocyjnym, oferty handlowe - wysyłane cyklicznie – jeżeli wyrazi na to odrębną zgodę.

• Kontaktu ze strony pracowników www.globstal.pl

6. Dane użytkowników nie są przekazywane innym firmom. Wyjątkiem od tej reguły jest przekazywanie danych osobowych podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

7. Właściciel serwisu www.globstal.pl może kontaktować się z użytkownikiem mailowo, lub telefonicznie m.in. celem weryfikacji danych - koniecznych do realizacji umowy.

8. Użytkownik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych, jak również prawo do ich usunięcia. Może to zrobić poprzez kontakt z właścicielem serwisu www.globstal.pl pod adresem email: globstal@gmail.com

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: