Pługi do traktorków ogrodowych

Pług do śniegu do traktorka ogrodowego ułatwi Ci pracę przy odśnieżaniu terenu, dzięki niemu wykorzystasz traktor przez cały rok. Pługi produkowane przez Globstal cechują się solidną konstrukcją, wysoką wytrzymałością oraz dużą szerokością roboczą 120 cm. Nasz śnieżny pług do traktorka może okazać się niezbędny przy dużych działkach lub przydomo...

Pług do śniegu do traktorka ogrodowego ułatwi Ci pracę przy odśnieżaniu terenu, dzięki niemu wykorzystasz traktor przez cały rok. Pługi produkowane przez Globstal cechują się solidną konstrukcją, wysoką wytrzymałością oraz dużą szerokością roboczą 120 cm. Nasz śnieżny pług do traktorka może okazać się niezbędny przy dużych działkach lub przydomowych posesjach dla każdej osoby, która posiada kosiarkę samojezdną. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą polskich pługów śnieżnych Globstal przeznaczonych do traktorów ogrodowych!

Więcej

Uniwersalny pług do traktorka

W naszej ofercie znajdziesz pług śnieżny, który możesz zastosować do odśnieżania działki czy posesji posiadając jeden z wielu modeli traktorków Husqvarna, Stiga czy AL-KO.

Produkty do odśnieżania firmy Globstal posiadają uchwyt, który sprawia, że są one łatwe w montażu do ramy. Każdy pług do traktorka Globstal wyposażony jest w gumowy lemiesz, który zapobiega rysowaniu podłoża odśnieżanej powierzchni i jest odporny na ścieranie. Pługi umożliwiają podnoszenie, blokowanie ich w tej pozycji i wygodne opuszczanie, dzięki zastosowaniu mechanizmu zapadkowemu.

Dlaczego warto postawić na pług śnieżny do traktorka?

Traktor ogrodowy jest sprzętem, który ma wiele zastosowań nie tylko w okresie letnim, lecz także w zimie. W lecie traktorek pełni najważniejszą rolę - kosiarki do trawy. Osoby, które posiadają traktorek ogrodowy, nie muszą martwić się koniecznością spędzania godzin przy usuwaniu śniegu łopatą, czy zakupem odśnieżarki. Zestaw traktorek ogrodowy + pług śnieżny sprawia, że zimowe zmartwienia odchodzą w niepamięć!

Przygotowanie traktorka do odśnieżania

Aby móc rozpocząć odśnieżanie podjazdu lub naszej posesji konieczne jest odpowiednie przygotowanie sprzętu do trudniejszych warunków, w których będzie musiał pracować.

Na koła traktora polecamy założyć łańcuchy, które będą zapobiegały ślizganiu się traktorka. Dek koszący zaleca się zdemontować w przypadku, jeśli na odśnieżanym terenie znajdują się duże nierówności, krawężnik lub inne elementy, które mogą być przeszkodą. Jeśli chcemy odśnieżać podjazd - nie ma potrzeby ściągania deku.

Następnym krokiem jest zamocowanie pługa do płyty nośnej. Do montażu wykorzystuje się solidne śruby. Pług Globstal to bardzo solidna konstrukcja - gruba blacha, z której wykonany został lemiesz, wytrzyma pracę nawet w ciężkich warunkach.

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: