Glebogryzarki spalinowe

Globstal to firma, która projektuje i tworzy wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które zastosować można w urządzeniach wielu znanych producentów.

Nasza marka wywodzi się z doświadczonej polskiej firmy ogrodniczej, która nieprzerwanie od 1997 roku dostarcza swoim klientom najwyższej jakości sprzęty do ogrodu. Osobom szukającym sprawdzon...

Globstal to firma, która projektuje i tworzy wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które zastosować można w urządzeniach wielu znanych producentów.

Nasza marka wywodzi się z doświadczonej polskiej firmy ogrodniczej, która nieprzerwanie od 1997 roku dostarcza swoim klientom najwyższej jakości sprzęty do ogrodu. Osobom szukającym sprawdzonych glebogryzarek polecamy ofertę sklepu Ogród-Pro, z którym ściśle współpracujemy od początku powstania naszej firmy. W ofercie sklepu znaleźć można urządzenia renomowanych producentów, takich jak Husqvarna, Cedrus, Stiga, AL-KO, Krysiak czy Agroma.

Atrakcyjna oferta obejmuje transport zakupionych produktów, a także możliwość zakupu glebogryzarki w systemie ratalnym.

Więcej

Solidne glebogryzarki ogrodowe

Oferowane przez nas kultywatory i glebogryzarki spalinowe to praktyczne urządzenia, które możesz wykorzystać do prac w ogrodzie, na działce czy w szklarni. Ułatwiają one odpowiednie przygotowanie gleby pod uprawę roślin. Glebogryzarki spalinowe przydadzą się również do spulchniania i rozdrabnia ziemi w sytuacji zakładania nowego trawnika.

Dzięki glebogryzarce możesz zapomnieć o czasochłonnym i męczącym przekopywaniu ziemi szpadlem!

Glebogryzarka spalinowa - zalety

Glebogryzarka to urządzenie idealne dla posiadaczy zarówno małych, jak i dużych ogrodów. Z jej pomocą szybko i sprawnie przygotujesz glebę pod wszelkie uprawy. Glebogryzarki cieszą się dużą popularnością przez wzgląd na masę swoich zalet, takich jak:

  • dopasowana szerokość robocza zmniejsza ilość koniecznych przejazdów, co skraca znacznie czas pracy,
  • odpowiednia głębokość robocza umożliwia dotarcie składników odżywczych, powietrza i wody w głąb gleby,
  • wydajne silniki spalinowe urządzenia gwarantują większa moc i wydajność pracy,
  • wytrzymałe i ostre noże zapewniają odpowiednie rozdrobnienie i spulchnienie podłoża, dzięki czemu mamy gwarancję odpowiedniego przygotowania gleby pod rośliny,
  • brak konieczności podłączenia do źródła prądu zapewnia komfort i swobodę użytkowania,
  • mocne silniki z napędem umożliwiają szybką i łatwą jazdę zarówno do tyłu, jak i do przodu bez użycia siły,
  • ergonomiczne uchwyty do prowadzenia gwarantują łatwe i wygodne prowadzenie urządzenia,
  • nieduże wymiary i ergonomiczny kształt umożliwiają przekopanie ziemi nawet w trudno dostępnym miejscu,
  • szeroki wybór dodatkowych akcesoriów, takich jak pług do orki, wertykulatorwał strunowy czy obsypnik umożliwia wszechstronne użycie glebogryzarki,
  • stalowe lub metalowe koła do glebogryzarki umożliwiają efektywną pracę w różnych warunkach.

Glebogryzarka spalinowa - przydatne urządzenie w Twoim ogrodzie

Jeśli chcesz, aby niezbędne sezonowe prace w ogrodzie były łatwiejsze i mniej czasochłonne skorzystaj z naszej oferty glebogryzarek. Urządzenia te z powodzeniem wykorzystasz nie tylko do obróbki gleby, ale również do wielu innych prac koniecznych do wykonania w trakcie uprawy roślin.

Modele prezentowane w ofercie sklepu Ogród-Pro cechują się solidnym wykonaniem i wysoką wydajnością - z nimi praca w ogrodzie stanie się lekka i przyjemna! Szeroki wybór modeli znanych producentów z pewnością pozwoli wybranie modelu odpowiadającego Państwa potrzebom.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria do glebogryzarek, które sprawią, że będzie to urządzenie wielofunkcyjne o szerokim zastosowaniu. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: