O firmie Globstal

Globstal wywodzi się z doświadczonej polskiej firmy ogrodniczej, działającej od 1997 roku. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów do glebogryzarek spalinowych, które mogą być stosowane z urządzeniami wielu znanych producentów. Przy produkcji akcesoriów kierujemy się zdobytą wiedzą oraz rozmowami z naszymi klientami. Wykorzystujemy najlepsze metody produkcji i materiały, dopasowując je do potrzeb oraz wymagań naszych odbiorców.

PRACUJEMY, BY UŁATWIĆ I UMILIĆ PRACĘ W OGRODZIE

Dlaczego globstal?

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do producentów glebogryzarek oraz firm zajmujących się ich sprzedażą.

Najwyższa jakość

Nasze produkty powstają przy wykorzystaniu specjalistycznych i nowoczesnych maszyn. Doświadczeni inżynierowie dbają o jakość produktów opuszczających nasz zakład.

100% polskie produkty

Akcesoria Globstal produkowane są w całości w naszym zakładzie znajdującym się na południu Polski, gdzie znajduje się także magazyn, z którego wysyłane są nasze produkty.

Wysoka jakość na wyciągnięcie ręki

Nasze produkty wykorzystywane są nie tylko w dużych gospodarstwach, lecz także w przydomowym ogrodzie. Narzędzia firmy Globstal, takie jak grabie, aeratory, kultywatory czy pługi do glebogryzarki doskonale sprawdzą się nawet w przydomowym ogrodzie, ułatwiając pracę i oszczędzając Twój cenny czas. Posiadamy również narzędzia, które zamienią Twoją glebogryzarkę w urządzenie całoroczne, dzięki np. pługowi do śniegu lub równiarki, która może posłużyć do zgarniania śniegu.


Większość naszych akcesoriów posiada możliwość regulacji, dzięki czemu dopasujesz je do swoich potrzeb, są to np. grabie z możliwością montażu w pionie oraz poziomie, równiarka z regulacją płaskowników zgarniających, czy radełko regulowane w pionie i poziomie.

Nasze akcesoria do glebogryzarki cechują się dużą wytrzymałością na korozję, dzięki malowaniu proszkowemu, któremu poddawane są wszystkie nasze produkty.

produkcja akcesoriów do glbeogryzarki


Wszystkie produkty firmy Globstal chronione są poprzez Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego OHIM – OFFICE FOR HARMONIZATION IN THE INTERNAL MARKET trade marks and designs. Rejestracja wspólnotowego znaku towarowego zapewnia właścicielowi ochronę we wszystkich państwach członkowskich UE.

Firmie Globstal zaufało już wielu klientów, którzy wyposażyli swoje glebogryzarki w nasze akcesoria. Dołącz do naszych zadowolonych klientów! Zachęcamy także do współpracy sklepy zajmujące się sprzedażą glebogryzarek i dodatkowego osprzętu. Zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Jak powstają nasze akcesoria?

kadr z produkcji wertykulatora

produkcja wertykulatora

kadr z produkcji kopaczki

produkcja kopaczki

kadr z produkcji kół

produkcja kół

Skontaktuj się z nami

ikona lokalizacjiNiegłowice 239, 38-200 Jasło

Formularz kontaktowy

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: