Glebogryzarka

Firma „Ogród-Pro” wywodząca się z doświadczonej firmy ogrodniczej działającej na rynku polskim od 1997 roku w województwach małopolskim i podkarpackim, jest młodą dobrze prosperującą na rynku polskim firmą produkcyjną. Trudnimy się w produkcji szerokiej gamy akcesoriów pod nazwą Globstal do różnego rodzaju glebogryzarek. Akcesoria nasze tworzymy z dużą precyzją i wysoką jakością.

Wiedzę naszą czerpiemy z rozmów z naszymi klientami i spełniamy w 100% ich oczekiwania. Dowodem są tysiące zadowolonych klientów! Dopasowujemy i tworzymy nasze produkty w sposób ułatwiający im pracę w ogrodzie.

Produkty chronione są przez Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego OHIM – OFFICE FOR HARMONIZATION IN THE INTERNAL MARKET trade marks and designs. Rejestracja wspólnotowego znaku towarowego zapewnia właścicielowi ochronę we wszystkich państwach członkowskich UE.

Wykwalifikowani inżynierowie produkujący nasze akcesoria pracują na specjalistycznych sprzętach i maszynach dbając w najmniejszym stopniu o jakość produktu wypuszczanego na rynek.

Produktami Globstal nie może pochwalić się żadna inna firma co skutkuje brakiem konkurencji na rynku. Akcesoria są nowatorskie, spełniające wymogi UE oraz wszystkie są objęte patentem.

 

 PRACUJEMY BY UŁATWIĆ I UMILIĆ CI PRACĘ W OGRODZIE