Glebogryzarka

Firma Globstal wywodzi się z doświadczonej polskiej firmy ogrodniczej, działającej od 1997 roku. Jesteśmy dobrze prosperującą firmą, która produkuje akcesoria do glebogryzarek.

Przy produkcji akcesoriów kierujemy się zdobytą wiedzą oraz rozmowami z  naszymi klientami. Wykorzystujemy najlepsze metody produkcji i materiały, dopasowując je do potrzeb oraz wymagań naszych odbiorców.

W Globstal wykwalifikowani inżynierowe, produkujący nasze akcesoria do glebogryzarek pracują na specjalistycznych sprzętach i maszynach, dbając o jakość produktów wypuszczanych na rynek.

Nasze produkty wykorzystywane są nie tylko w dużych gospodarstwach. Narzędzia firmy Globstal, takie jak grabie, aerator, kultywator, równiarka doskonale sprawdzą się nawet w ogrodzie, ułatwiając pracę i oszczędzając Twój cenny czas. Posiadamy również narzędzia, które zamienią Twoją glebogryzarkę w urządzenie całoroczne, dzięki np. pługowi do śniegu lub równiarki, która może posłużyć do zgarniania śniegu.

Większość naszych akcesoriów posiada możliwość regulacji, dzięki czemu dopasujesz je do swoich potrzeb, są to np. grabie z możliwością montażu w pionie oraz poziomie, równiarka z regulacją płaskowników zgarniających, czy radełko regulowane w pionie i poziomie.

Nasze akcesoria do glebogryzarki cechują się dużą wytrzymałością na korozję, dzięki malowaniu proszkowemu, któremu poddawane są wszystkie nasze produkty.

Wszystkie produkty firmy Globstal chronione są poprzez Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego OHIM – OFFICE FOR HARMONIZATION IN THE INTERNAL MARKET trade marks and designs. Rejestracja wspólnotowego znaku towarowego zapewnia właścicielowi ochronę we wszystkich państwach członkowskich UE.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz również glebogryzarki wiodących firm takich jak Briggs & Stratton, Musstang, Handy czy Loncin z mocnymi silnikami spalinowymi od 3.5 do 6 KM.

Firmie Globstal zaufało już wielu klientów, którzy wyposażyli swoje glebogryzarki w nasze akcesoria. Dołącz do naszych zadowolonych klientów.

 PRACUJEMY BY UŁATWIĆ I UMILIĆ CI PRACĘ W OGRODZIE

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: