Osprzęt i akcesoria do glebogryzarek Viking

Posiadasz już glebogryzarkę marki Viking, ale chcesz zwiększyć jej możliwości? Szukasz praktycznych dodatków przydatnych w pracach ogrodowych? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie sklepu Globstal znajdziesz wszystko, co potrzebne, by Twoja glebogryzarka Viking HB 585 mogła wykonywać wszystkie prace ziemne konieczne w przydomowych ogródkach (dz...

Posiadasz już glebogryzarkę marki Viking, ale chcesz zwiększyć jej możliwości? Szukasz praktycznych dodatków przydatnych w pracach ogrodowych? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie sklepu Globstal znajdziesz wszystko, co potrzebne, by Twoja glebogryzarka Viking HB 585 mogła wykonywać wszystkie prace ziemne konieczne w przydomowych ogródkach (dzięki zmniejszeniu wielkości roboczej do 60 cm), a nawet na wielkopowierzchniowych polach uprawnych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów do glebogryzarek Viking.

Osprzęt do glebogryzarki Viking

Dostępne u nas akcesoria do glebogryzarek obejmują:

Wszystkie widoczne niżej pozycje wyprodukowano w Polsce z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Zabezpieczono je również warstwą specjalnej ochronnej farby nakładanej metodą proszkową. Zapewnia im to odporność na korozję i drobne uszkodzenia mechaniczne.

Akcesoria te są przyłączane za pomocą specjalnych adapterów do glebogryzarek umożliwiających podpięcie i szybką wymianę dodatkowych modułów roboczych. W naszej ofercie adapterów znajdziesz zarówno produkty uniwersalne, jak i te dedykowane wyłącznie urządzeniom marki Viking. Dostarczamy za darmo na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą akcesoriów do glebogryzarki.

Więcej
Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: