Równiarka

GL11

Nowy produkt

Nowatorska przystawka służąca do wyrównywania i przesypywania ziemi, posiada zęby zbierające i płaskownik wyrównujący.

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.


Więcej szczegółów

470,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Szerokość 43 cm
Długość 101 cm

Więcej informacji

Równiarka ogrodowa to nowatorska przystawka o szerokim zastosowaniu. Narzędzie to służy do przesypywania ziemi, zgarniania śniegu oraz wyrównywania terenu. Świetnie sprawdzi się również przy zakładaniu trawników czy przygotowaniu podłoża pod kostkę brukową, gdzie konieczne jest dokładne wyrównanie terenu.

Nasza równiarka posiada solidne zęby zbierające oraz płaskownik wyrównujący. Równiarka do glebogryzarki jest w pełni regulowana, dzięki czemu można ją optymalnie dopasować do rodzaju wykonywanej pracy. Zaletą produktu jest możliwość wygodnego dopasowania ustawień. Kąt zgarniania oraz odpowiednią wysokość roboczą możesz szybko i łatwo ustawić za pomocą śrub. Produkt ten wyposażony jest w uchwyt umożliwiający łatwe zamontowanie do glebogryzarki. Możesz nim zastąpić ręczny niwelator i oszczędzić sobie sporego wysiłku.

Równiarka ogrodowa, jak wszystkie nasze produkty, wykonana jest z wytrzymałych i najlepszych jakościowo materiałów. Precyzyjne malowanie proszkowe, skutecznie zapobiega korozji i zapewnia długą i bezawaryjną pracę. Jeśli interesuje Cię wysoka jakość zaufaj produktom marki Globstal i ciesz się wydajną pracą!

W ofercie sklepu Globstal znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które są kompatybilne z większością dostępnych na rynku urządzeń spalinowych. Znajdą tu Państwo akcesoria służące do przygotowania ziemi pod uprawę, takie jak pług do glebogryzarki, obsypnikkultywator czy brona. Do zbioru plonów przydatna będzie kopaczka do ziemniaków i warzyw. Produkty Globstal sprawiają, że wykorzystanie glebogryzarki możliwe jest także w celu zadbania o kondycję przydomowego trawnika. Oferujemy wysokiej jakości aeratory i wertykulatory do glebogryzarek, a odpowiednie koła do glebogryzarki pozwolą na pracę w różnych warunkach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą gamą polskich produktów marki Globstal!

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: