Wertykulator "GWIAZDA" komplet OŚKA 25mm

GL18/3

Nowy produkt

Dzięki zabiegowi WERTYKULACJI pobudzimy trawę do intensywnego wzrostu oraz pozbędziemy się zalegającego na trawniku mchu oraz chwastów.

Nacięcie darni pobudza korzenie do wzrostu, które mają wtedy więcej wolnej przestrzeni.

ŚREDNICA: 33.5CM

SZEROKOŚĆ ROBOCZA: 58CM

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.

Więcej szczegółów

479,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Średnica 33,5cm
Szerokość robocza 58cm

WERTYKULACJA: Zabieg pielęgnacyjny wykonywany na trawnikach ozdobnych i sportowych, polegający na pionowym cięciu darni. Płytkie pionowe cięcie trawnika ma na celu częściowe usunięcie próchnicy powierzchniowej, stworzenie lepszych warunków dla dopływu powietrza, wody i składników pokarmowych do strefy korzeniowej, przygotowanie trawnika do piaskowania, stworzenie korzystniejszych warunków dla przeprowadzenia podsiewu oraz przerzedzenie zbyt gęstego podsiewu. Zabieg wertykulacji trawnika zaleca się wykonywać wiosną, natomiast zabieg aeracji wiosną i jesienią.

Pasują do maszyn 6,5KM o średnicy ośki 25mm

Komplet na obie strony, zęby w kształcie gwiazdy.

Szerokość robocza: 58cm

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: