Walec ogrodowy

GL09

Nowy produkt

Nowatorski walec ogrodowy lekkiej konstrukcji, wypełniany piaskiem lub innym materiałem sypkim. Szerokość: 80cm

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.


Więcej szczegółów

450,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Szerokość 80cm

Więcej informacji

Walec do glebogryzarki

Szerokość: 80cm

Średnica: 30cm

Poręczny i solidny walec ogrodowy. Specjalny otwór do napełniania, co umożliwia odpowiednie dociążenie go piaskiem, żwirem lub innym materiałem sypkim. Dzięki czemu możemy dopasować jego ciężar adekwatnie do rodzaju wykonywanej pracy.

Jego konstrukcja i rozmiary sprawiają, że walec ogrodowy najlepiej sprawdzi się w trakcie prac przy zakładaniu ogrodu. Jego głównym zadaniem jest niwelowanie wszelkich nierówności w podłożu. Przy użyciu walca możesz z łatwością wyrównać i ubić ziemię pod założenie trawnika. Walcem ogrodowym możesz również perfekcyjnie ugnieść świeżo położony trawnik w rolkach. Produkt ten można również wykorzystać do późniejszej pielęgnacji trawnika, jakim jest walcowanie trawy.

Nasz walec stalowy został wykonany z metalu o wysokiej jakości. Wykorzystana do produkcji gruba blacha sprawia, że jest to produkt wytrzymały i odporny na uszkodzenia, który z pewnością będzie służyć przez długi czas. Zarówno walec jak i mocowanie rączki i konstrukcja uchwytu zostały pomalowane proszkowo w celu najlepszej ochrony przed korozją.

Walec firmy Globstal dzięki zastosowaniu uniwersalnego uchwytu pasuje do wszystkich maszyn posiadających konsolę tylną:  Musstang, Agroma, Texas, Hortmasz i wiele innych (Oleo-mac, Grass, Alko, Viking). Dzięki temu możesz zastąpić nim ręczny walec i oszczędzić sobie wysiłku podczas prac w ogrodzie.

W ofercie sklepu Globstal znajdą Państwo duży wybór wysokiej jakości akcesoriów do glebogryzarek, które mogą działać z wieloma rodzajami urządzeń. Oferujemy akcesoria służące do przygotowania ziemi pod uprawę, takie jak pług do glebogryzarki, obsypnikkultywator czy brona. Do zbioru plonów przydatna będzie kopaczka do ziemniaków i warzyw. Produkty Globstal sprawiają, że wykorzystanie glebogryzarki możliwe jest, aby zadbać o trawnik. Oferujemy wysokiej jakości aeratory i wertykulatory do glebogryzarek, a odpowiednie koła do glebogryzarki pozwolą na pracę w różnych warunkach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą gamą polskich produktów marki Globstal.

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: