Radełko / Pielnik / Plewnik

GL01

Nowy produkt

Regulowany w pionie i poziomie. Pasuje do wszystkich maszyn posiadających konsolę tylną: Musstang, Texas, Agroma, Hortmasz i wielu innych.

Maksymalna szerokość pracy: 61cm

Minimalna szerokość pracy: 25cm

Wysokość radeł: 38cm

Długość całkowita: 41cm

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.


Więcej szczegółów

350,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Szerokość 61cm
Długość 41cm
Wysokość 38cm

Więcej informacji

Pielnik do glebogryzarki

Radełko do glebogryzarki wykonane jest z wysokiej jakości stali oraz zabezpieczone przed korozją poprzez malowanie proszkowe. Posiada regulację w poziomie, co pozwala na maksymalny rozstaw do 61 cm oraz regulację w pionie, oddzielnie każdego z radełek. Dzięki tym regulacjom, optymalnie dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb i ułatwisz swoją pracę w ogrodzie lub gospodarstwie. Pasuje do wszystkich maszyn posiadających konsolę tylną: Musstang, Texas, Agroma, Hortmasz i wielu innych.

Radełko - niezawodne na działce i w ogrodzie

Przygotowanie gleby to bardzo ważny proces, który później ma wpływ na wielkość plonów. Radełko do glebogryzarki ma za zadanie spulchnienie gleby, co pozwoli na dostarczenie powietrza i wody, co ma duży wpływ na późniejszy wzrost roślin. Solidna konstrukcja pielnika, regulacja rozstawu i regulacja głębokości sprawia, że praca z użyciem glebogryzarki staje się łatwiejsza i szybsza.

Standardowym sposobem na spulchnienie gleby było przekopanie działki szpadlem, co pozwalało na utworzenie przestrzeni dla powietrza i wody. Jest to ważny etap na drodze do wyhodowania dorodnych warzyw w ogrodzie czy założenia pięknego trawnika. Posiadanie glebogryzarki pozwala na zastosowanie akcesoriów Globstal, takich jak radełko, co pozwoli znacząco usprawnić ten proces. Profesjonalna konstrukcja pielnika i mocowanie pozwalające zastosować osprzęt w wielu modelach glebogryzarek sprawiają, że radełko staje się niezbędnym narzędziem podczas prac polowych.

Globstal - najlepszy osprzęt do glebogryzarki

W ofercie sklepu Globstal znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które współpracują z większością dostępnych na rynku sprzętów. W bogatej ofercie znaleźć można akcesoria służące do przygotowania ziemi pod uprawę, takie jak pług do glebogryzarki, obsypnikkultywator czy brona. Do zbioru plonów niezbędna będzie kopaczka do ziemniaków i warzyw. Produkty Globstal wykorzystać można także do pielęgnacji trawy w ogrodzie. Oferujemy wysokiej jakości aeratory i wertykulatory do glebogryzarek. Odpowiednie koła do glebogryzarki pozwolą na pracę w różnych warunkach (na roli, w ogrodzie czy w śniegu). Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą gamą polskich produktów marki Globstal.

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: