Wykopywaczka do warzyw i ziemniaków

GL04

Nowy produkt

Służy do mechanicznego wykopywania warzyw i bulw ziemniaków z redlin.
Długość całkowita: 54cm
Szerokość całkowita: 51cm

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.


Więcej szczegółów

165,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Szerokość 51cm
Długość 54cm

Więcej informacji

Służy do mechanicznego wykopywania warzyw i bulw ziemniaków z redlin.
Długość całkowita: 54cm
Szerokość całkowita: 51cm

Kopaczka do ziemniaków do glebogryzarki

Glebogryzarka spalinowa to sprzęt, który jest niezastąpiony w wielu pracach w przydomowym ogrodzie lub na działce. Zastosowanie akcesoriów produkowanych przez Globstal pozwala wykorzystać urządzenie na wiele różnych sposobów, dzięki czemu właściciele niewielkich upraw nie potrzebują żadnych innych sprzętów. Nasza kopaczka do ziemniaków to narzędzie, które pozwala na szybki zbiór warzyw bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu na ręczne wykopywanie bulw z ziemi. Nasza kopaczka jednorzędowa przeznaczona jest dla gospodarstw uprawiających ziemniaki głównie na własne potrzeby.

Kopaczka do glebogryzarki - niezastąpiona na działce

Osoby mające możliwość uprawy warzyw na własne potrzeby coraz częściej decydują się na takie rozwiązanie. Markety często oferują artykuły, które produkowane masowo są pełne pestycydów, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Produkty ECO znacząco zyskały na popularności, a najlepszym źródłem warzyw z pozyskiwanych w naturalny sposób jest swoja własna uprawa. Kto z nas nie chciałby użyć własnej cebuli, marchwi, ziemniaków czy buraczków w swojej kuchni? Aby to osiągnąć, nie potrzebujesz już niezliczonej ilości maszyn - wystarczy glebogryzarka spalinowa, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię. Kopaczka do ziemniaków zamontowana do glebogryzarki to zestaw, który umożliwia szybko wykopać bulwy warzyw z redlin.

Szeroki wybór akcesoriów do glebogryzarek

W ofercie sklepu Globstal oprócz kopaczki do ziemniaków i warzyw znajdą Państwo inne wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które są kompatybilne z większością dostępnych na rynku sprzętów znanych producentów. W szerokiej ofercie znajdą Panstwo akcesoria służące do przygotowania ziemi pod uprawę warzyw i ziemniaków, takie jak pług do glebogryzarki, obsypnikkultywator czy brona. Produkty Globstal sprawiają, że wykorzystanie glebogryzarki możliwe jest także w celu pielęgnacji przydomowego trawnika. Oferujemy wysokiej jakości aeratory i wertykulatory do glebogryzarek, a odpowiednie koła do glebogryzarki pozwolą na pracę w różnych warunkach, także w zimie, kiedy możliwe jest odśnieżanie z użyciem naszego pługa śnieżnego. Z naszymi akcesoriami glebogryzarka staje się niezastąpionym urządzeniem! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą gamą polskich produktów marki Globstal.

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: