Aerator do glebogryzarki 10" JL36 komplet

Nowy produkt

Widoczny o ofercie, profesjonalnie wykonany aerator do glebogryzarki służy do przerzedzenia trawnika w celu lepszego wzrostu korzeniowego roślin oraz darni. Produkt stosuje się po zimie do napowietrzania oraz rozluźniania gleby.

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

390,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Średnica 10' Mocowanie na wałek 19,5-20,2mm Szerokość: 52 cm, Sprężyny: 72 szt Materiał: Stal Wysokość: 19 cm Pasuje do: Musstang JL, Stiga SRC, Nac, Lider SG, Hecht, Itamati, Agroparts KJ, Shwarzbay DG, Riwall, i wielu innych o mocy 3,5KM

Więcej informacji

AERATOR DO GLEBOGRYZARKI KOMPLET

To specjalne urządzenie, które napowietrza trawnik. Przy pomocy specjalnych kolców nakłuwamy glebę dzięki czemu podłoże staje się luźniejsze, bardziej odporne na deptanie, a powietrze może przedostać się do głębszych warstw gleby.

Aeracja pozwala pozbyć się zbyt mocno zbitej skorupy gleby oraz niszczy siewki chwastów. Co więcej, sprawia, że trawnik jest bardziej odporny na deptanie i szybciej się regeneruje.

Aerację wykonujemy wiosną (marzec – maj) lub jesienią (sierpień – listopad). Warto pamiętać o tym, aby w trakcie zabiegu gleba była wilgotna, ale nie mokra. Zabieg wykonany jesienią wspiera wzrost trawy w kolejnym sezonie wegetacyjnym. Latem aeracja pozwala poprawić dostęp wody do korzeni traw, co wpływa na optymalne gospodarowanie wodą.

Pasuje do maszyn 3,5KM

W ofercie dostępny jest komplet na obie strony

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: