Brona do glebogryzarki

GL02

Nowy produkt

Służą do płytkiego spulchnienia gleby, pokruszenia bryły, zniszczenia chwastów oraz wyrównywania powierzchni.
Szerokość całkowita:96
Długość całkowita: 44cm
Na bronach zamocowano 15 oryginalnych broniaków, każdy o długości roboczej 15cm

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.

Więcej szczegółów

390,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Szerokość 85cm
Długość 44cm

Więcej informacji

Pasuje do wszystkich maszyn posiadających konsole tylną typu Musstang, Texas, Agroma, Hortmasz, i wielu innych (Olea-mac, Grass, Alko, Viking, Cedrus).

Szerokość całkowita: 96

Długość całkowita: 44cm

Brona do spulchniania gleby

Na bronach zamocowano 15 oryginalnych broniaków, każdy o długości roboczej 15cm x 12cm kute

Bardzo ważne są detale elementów roboczych i regulacje ich ustawienia, które w bezpośredni sposób wpływają na jakość wykonanej pracy. Wszystko po to, aby móc optymalnie dopasować narzędzie do potrzeb danego gospodarstwa.

Brona do glebogryzarki to narzędzie uprawowe, które znajduje zastosowanie zarówno w przydomowym ogrodzie jak i w mniejszych gospodarstwach, które zajmują się uprawą roślin na własny użytek. Służy do rozdrabniania roli - kruszenia, wymieszania, spulchniania gleby usuwając przy okazji mniejsze chwasty.

Glebogryzarka z broną do spulchniania gleby

Brony stosowane najczęściej są do rozdrobienia roli po orce lub po zasiewie. Brona do glebogryzarki jest przydatna, zwłaszcza, gdy posiadamy także kultywator lub pług do glebogryzarki.

W ofercie sklepu Globstal znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które są kompatybilne z większością dostępnych na rynku sprzętów znanych producentów. W bogatej ofercie znaleźć można akcesoria służące do przygotowania ziemi pod uprawę, takie jak obsypnik czy radełko. Do zbioru plonów przydatna będzie kopaczka do ziemniaków i warzyw. Oferujemy wysokiej jakości aeratory i wertykulatory do glebogryzarek, które pomogą zadbać o trawnik, a odpowiednie koła do glebogryzarki pozwolą na pracę w różnych warunkach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą gamą polskich produktów marki Globstal.

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: