Obsypnik do glebogryzarki

GL06

Nowy produkt

Służy do formowania redlin w uprawie ziemniaka i innych warzyw
Długość całkowita: 38cm
Wysokość lemiesza: 15cm
Tylny rozstaw: 28cm

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.


Więcej szczegółów

149,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Szerokość 28cm
Długość 38cm
Wysokość 15cm

Więcej informacji

Obsypnik do glebogryzarki to niezbędne narzędzie do Twojego gospodarstwa, które służy do:

  • wykonywania grządek warzywnych,
  • obsypywania ziemniaków,
  • przygotowania ziemi pod uprawę.

Obsypnik do wszystkich rodzajów glebogryzarek

Obsypnik do glebogryzarki zapewni wygodne i szybkie formowanie grządek oraz odpowiednią przestrzeń do posadzenia warzyw i innych roślin. Zastosowanie tego produktu zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę.

Oferowany przez nas obsypnik do glebogryzarki to praktyczne i uniwersalne narzędzie, które pasuje do wszystkich maszyn posiadających konsolę tylną: Musstang, Agroma, Texas, Hortmasz i wielu innych (Oleo-mac, Alko, Grass, Viking).

Narzędzie wykonane jest z najlepszych jakościowo materiałów, następnie jest dokładnie malowane proszkowo, co skutecznie zapobiega korozji oraz zapewnia długą i bezawaryjną pracę. Zaletą naszego produktu jest możliwość regulacji co umożliwia dopasowanie głębokości grządek w zależności od potrzeb.

Kupując obsypnik firmy Globstal masz gwarancję produktu najwyższej jakości. Obsypnik służący do wykonywania grządek warzywnych, zaoszczędzi Twój czas i pozwoli uzyskać lepsze efekty przy mniejszym wysiłku.

W ofercie sklepu Globstal znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. W ofercie znaleźć można akcesoria służące do przygotowania ziemi pod uprawę, takie jak pług do glebogryzarki, obsypnikkultywator czy brona. W czasie zbiorów niezastąpiona będzie także kopaczka do ziemniaków i warzyw. Produkty Globstal sprawiają, że wykorzystanie glebogryzarki możliwe jest także w celu pielęgnacji przydomowego trawnika. Oferujemy wysokiej jakości aeratory i wertykulatory do glebogryzarek, a odpowiednie koła do glebogryzarki pozwolą na pracę w różnych warunkach (także zimą, gdy możliwe jest odśnieżanie przy pomocy naszego pługa śnieżnego). Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą gamą polskich produktów marki Globstal.

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: