Pług do glebogryzarki regulowany do orki

GL05

Nowy produkt

Cechy produktu:

  • posiada w pełni regulowaną sztycę,
  • zwiększa funkcjonalność urządzenia,
  • umożliwia kruszenie i obracanie gleby bez większego wysiłku,
  • jest łatwy w montażu,
  • pozostaje kompatybilny z różnymi rodzajami glebogryzarek.

Długość całkowita: 44 cm,
Długość samego noża: 27 cm,
Wysokość lemiesza: 21 cm.

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.


Więcej szczegółów

189,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Długość 44cm
Wysokość 21cm

Więcej informacji

W prezentowanej ofercie znajduje się profesjonalny pług do glebogryzarki, służący do odwracania, kruszenia oraz rozdrabniania uprawianej warstwy gleby. Produkt dostępny jest w wersji prawostronnej. Znajdzie zastosowanie tak w średnich, jak i mniejszych gospodarstwach, a także sadach i ogrodach. Pług do glebogryzarki pozwala na usprawnienie pracy w ogrodzie i odpowiednie przygotowanie gleby m.in. pod uprawę ziemniaków i innych warzyw.

Pług do glebogryzarki spalinowej

Prezentowany pług do glebogryzarki pasuje do wszystkich maszyn posiadających konsolę tylną typu Musstang, Texas, Agroma oraz Hortmasz, a także Oleo-mac, Alko Grass, Viking i innych dostępnych glebogryzarek na rynku. Znacznie zwiększa wykorzystanie urządzenia zarówno podczas prowadzenia amatorskich, jak i profesjonalnych prac ziemnych.

Cechy produktu:

  • pług posiada w pełni regulowaną sztycę,
  • zwiększa funkcjonalność urządzenia,
  • umożliwia kruszenie i obracanie gleby bez większego wysiłku,
  • jest łatwy w montażu,
  • pozostaje kompatybilny z różnymi rodzajami glebogryzarek.

Pług do glebogryzarki - dane techniczne


Długość całkowita: 44 cm,
Długość samego noża: 27 cm,
Wysokość lemiesza: 21 cm.

Oferowane pługi do glebogryzarek nie pochodzą z importu – wyprodukowane zostały w Polsce. Firma Globstal zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów, które mają zastosowanie w ogrodzie, na działce czy w małym gospodarstwie. Glebogryzarki spalinowe dzięki naszym akcesoriom, takim jak pług do glebogryzarki zyskują wiele nowych funkcjonalności, dzięki czemu możemy we właściwy sposób przygotować ziemię do uprawy. Wykorzystanie pługa do orki sprawia, że gleba lepiej wchłania wilgoć i jest ona lepiej napowietrzona. W zależności od potrzeb możemy wykonać orki zasadnicze (podorywka, orka przedzimowa, orka siewna) lub orki uzupełniające (odwrotka, orka wiosenna).

W naszej ofercie oprócz urządzenia do orania znajdziesz także koła do glebogryzarki, które ułatwią poruszanie się po spulchnionym podłożu. Odpowiednie przygotowanie gleby ułatwi również kultywator do glebogryzarki, a w przypadku np. uprawy ziemniaków przydatny będzie także obsypnik oraz wykopywaczka do warzyw.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a także do złożenia zamówienia. Umieść interesujące Cię produkty w koszyku i opłać zamówienie przy pomocy wygodnych metod płatności. Oferujemy szybki transport naszych wysokiej jakości produktów.

W ofercie sklepu Globstal oprócz pługa do orki znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które są kompatybilne z większością dostępnych na rynku sprzętów znanych producentów. W bogatej ofercie znaleźć można akcesoria służące do przygotowania ziemi pod uprawę, takie jak obsypnikkultywator czy brona. Do zbioru plonów niezbędna jest kopaczka do ziemniaków i warzyw. Produkty Globstal sprawiają, że wykorzystanie glebogryzarki możliwe jest także w celu pielęgnacji trawnika. Oferujemy wysokiej jakości aeratory i wertykulatory do glebogryzarek, a odpowiednie koła do glebogryzarki pozwolą na pracę w różnych warunkach!

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: