Obsypnik duży

GL07

Nowy produkt

Służy do formowania redlin standardowej wysokości w uprawie ziemniaka i innych warzyw.

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.


Więcej szczegółów

229,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Szerokość 44cm
Długość 34cm
Szerokość sztycy 40mm
Grubość sztycy 10mm

Pasuje do wszystkich maszyn posiadających konsolę tylną: Musstang, Agroma, Texas, Hortmasz i wielu innych (Oleo-mac, Alko, Grass, Viking).

Szerokość tylna: 44cm

Wysokość: 34cm

Długość po przekątnej: 34cm

W naszej ofercie znajdą Państwo inne wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które umożliwiają zamianę sprzętu w prawdziwie wielozadaniowe narzędzie. W bogatej ofercie znaleźć można akcesoria służące do przygotowania ziemi pod uprawę, takie jak pług do glebogryzarki, obsypnikkultywator czy brona. Do zbioru plonów niezbędna jest kopaczka do ziemniaków i warzyw. Nasze akcesoria sprawiają, że wykorzystanie glebogryzarki możliwe jest także w celu pielęgnacji przydomowego trawnika. Oferujemy wysokiej jakości aeratory i wertykulatory do glebogryzarek, a odpowiednie koła do glebogryzarki pozwolą na pracę w różnych warunkach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą gamą polskich produktów marki Globstal.

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: