Kultywator do glebogryzarki

GL03

Nowy produkt

Kultywator do glebogryzarki służy do spulchnienia roli przez wzruszenie na głębokość 5-20cm, posiada 5 sprężynowych zębów o regulowanym rozstawie.
Szerokość całkowita: 52cm
Długość całkowita: 58cm

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

485,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Szerokość 52cm
Długość 58cm

Więcej informacji

Kultywator do glebogryzarki do wszystkich maszyn posiadających konsole tylną typu Musstang, Texas, Agroma, Hortmasz i wielu innych (Oleo-mac, Grass, Alko, Viking).

Szerokość całkowita: 52cm

Długość całkowita: 58cm

Glebogryzarka spalinowa i kultywator - para idealna

Spalinowy kultywator ogrodowy to urządzenie, które znacząco ułatwia pracę w ogrodzie. Dzięki niemu możemy zapewnić roślinom lepsze warunki do wzrostu poprzez właściwe przygotowanie gleby. Dobrze spulchniona ziemia pozbawiona chwastów jest idealna do zasiewu, a zęby naszego kultywatora w odpowiedni sposób ją do tego przygotowują.

Jeśli w Twoim domu znajduje się już glebogryzarka ogrodowa, nie musisz kupować kolejnego sprzętu, aby właściwie przygotować glebę do uprawy warzyw. Glebogryzarka z akcesoriami Globstal zastępuje wiele maszyn, które są niezbędne w rolnictwie i staje się niezastąpiona na działkach, w ogrodach czy małych gospodarstwach. Ręczne spulchnianie gleby np. szpadlem wymaga wiele pracy i jest bardzo czasochłonne na dużej powierzchni, dlatego kultywator podłączony do glebogryzarki to idealne rozwiązanie usprawniające prace polowe.

Kultywator ogrodowy do najpopularniejszych glebogryzarek

Zastosowanie specjalnych adapterów sprawia, że z naszymi akcesoriami współpracują popularne modele glebogryzarek znanych producentów, takich jak Hortmarsz, Cedrus, Hecht, Husqvarna, TexasOleo Mac i wiele innych!

Rozbudowa możliwości maszyny jest możliwa nie tylko w zakresie prac polowych i przygotowania podłoża pod rolnictwo, lecz także w celu pielęgnacji trawnika, czy odśnieżania. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie polskie produkty cechujące się solidnym wykonaniem w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy producentem wysokiej jakości akcesoriów, takich jak pług do glebogryzarki, wał strunowy, obsypnik, radełko, brona, stalowe i gumowe koła do glebogryzarki i wielu innych! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Globstal i do złożenia zamówienia!

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: