Kultywator do glebogryzarki

GL03

Nowy produkt

Kultywator do glebogryzarki służy do spulchnienia roli przez wzruszenie na głębokość 5-20cm, posiada 5 sprężynowych zębów o regulowanym rozstawie.
Szerokość całkowita: 52cm
Długość całkowita: 58cm

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

485,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Szerokość 52cm
Długość 58cm

Więcej informacji

Kultywator do glebogryzarki do wszystkich maszyn posiadających konsole tylną typu Musstang, Texas, Agroma, Hortmasz i wielu innych (Oleo-mac, Grass, Alko, Viking).

Szerokość całkowita: 52cm

Długość całkowita: 58cm

Glebogryzarka spalinowa i kultywator - para idealna

Spalinowy kultywator ogrodowy to urządzenie, które znacząco ułatwia pracę w ogrodzie. Dzięki niemu możemy zapewnić roślinom lepsze warunki do wzrostu poprzez właściwe przygotowanie gleby. Dobrze spulchniona ziemia pozbawiona chwastów jest idealna do zasiewu, a zęby naszego kultywatora w odpowiedni sposób ją do tego przygotowują.

Jeśli w Twoim domu znajduje się już glebogryzarka ogrodowa, nie musisz kupować kolejnego sprzętu, aby właściwie przygotować glebę do uprawy warzyw. Glebogryzarka z akcesoriami Globstal zastępuje wiele maszyn, które są niezbędne w rolnictwie i staje się niezastąpiona na działkach, w ogrodach czy małych gospodarstwach. Ręczne spulchnianie gleby np. szpadlem wymaga wiele pracy i jest bardzo czasochłonne na dużej powierzchni, dlatego kultywator podłączony do glebogryzarki to idealne rozwiązanie usprawniające prace polowe.

Kultywator ogrodowy do najpopularniejszych glebogryzarek

Zastosowanie specjalnych adapterów sprawia, że z naszymi akcesoriami współpracują popularne modele glebogryzarek znanych producentów, takich jak Hortmarsz, Cedrus, Hecht, Husqvarna, TexasOleo Mac i wiele innych!

Rozbudowa możliwości maszyny jest możliwa nie tylko w zakresie prac polowych i przygotowania podłoża pod rolnictwo, lecz także w celu pielęgnacji trawnika, czy odśnieżania. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie polskie produkty cechujące się solidnym wykonaniem w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy producentem wysokiej jakości akcesoriów, takich jak pług do glebogryzarki, wał strunowy, obsypnik, radełko, brona, stalowe i gumowe koła do glebogryzarki i wielu innych! W okresie zbioru warzyw niezbędna będzie kopaczka do ziemniaków i warzyw. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Globstal i do złożenia zamówienia!

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: