Aerator do glebogryzarki komplet

Nowy produkt

Widoczny o ofercie, profesjonalnie wykonany aerator do glebogryzarki służy do przerzedzenia trawnika w celu lepszego wzrostu korzeniowego roślin oraz darni. Produkt stosuje się po zimie do napowietrzania oraz rozluźniania gleby.

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.

Więcej szczegółów

457,00 zł Brutto

Dostawa: Darmowa dla wybranych produktów.

  • 12"

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Średnica 10' Mocowanie na wałek 19,5-20,2mm Szerokość: 52 cm, Sprężyny: 72 szt Materiał: Stal Wysokość: 19 cm Pasuje do: Musstang JL, Stiga SRC, Nac, Lider SG, Hecht, Itamati, Agroparts KJ, Shwarzbay DG, Riwall, i wielu innych o mocy 3,5KM
Średnica 12' Mocowanie na wałek 31mm (na wałek 25mm należy dokupić tulejkę redukcyjną) Szerokość: 66 cm, Sprężyny: 112 szt Pasuje do: Musstang, Texas, Agroma, Hortmasz, Oleo-mac, Grass, Alko, Viking, i wielu innych o mocy 6,5KM

Więcej informacji

AERATOR DO GLEBOGRYZARKI KOMPLET

  to specjalne urządzenie, które napowietrza trawnik. Przy pomocy specjalnych kolców nakłuwamy glebę dzięki czemu podłoże staje się luźniejsze, bardziej odporne na deptanie, a powietrze może przedostać się do głębszych warstw gleby.

Aeracja pozwala pozbyć się zbyt mocno zbitej skorupy gleby oraz niszczy siewki chwastów. Co więcej, sprawia, że trawnik jest bardziej odporny na deptanie i szybciej się regeneruje.

Aerację wykonujemy wiosną (marzec – maj) lub jesienią (sierpień – listopad). Warto pamiętać o tym, aby w trakcie zabiegu gleba była wilgotna, ale nie mokra. Zabieg wykonany jesienią wspiera wzrost trawy w kolejnym sezonie wegetacyjnym. Latem aeracja pozwala poprawić dostęp wody do korzeni traw, co wpływa na optymalne gospodarowanie wodą.

Pasują do maszyn 6,5KM typu Musstang, Texas, Agroma, Hortmasz, Oleo-mac, Grass, Alko, Viking, i wielu innych

W ofercie dostępny jest komplet na obie strony


Produkty powiązane