Wertykulator Gwiazda JL KOMPLET na ośkę 20mm

GL18/1

Nowy produkt

Dzięki zabiegowi WERTYKULACJI pobudzimy trawę do intensywnego wzrostu oraz pozbędziemy się zalegającego na trawniku mchu oraz chwastów.

Nacięcie darni pobudza korzenie do wzrostu, które mają wtedy więcej wolnej przestrzeni.

ŚREDNICA: 27cm

SZEROKOŚĆ ROBOCZA: 25cm

NA OŚKĘ 20mm

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.

 

Więcej szczegółów

390,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Średnica 27cm
Mocowanie na wałek 20mm
Szerokość 25cm (1 sztuka)
Szerokość robocza 50cm (2 sztuk)

WERTYKULACJA: Zabieg pielęgnacyjny wykonywany na trawnikach ozdobnych i sportowych, polegający na pionowym cięciu darni. Płytkie pionowe cięcie trawnika ma na celu częściowe usunięcie próchnicy powierzchniowej, stworzenie lepszych warunków dla dopływu powietrza, wody i składników pokarmowych do strefy korzeniowej, przygotowanie trawnika do piaskowania, stworzenie korzystniejszych warunków dla przeprowadzenia podsiewu oraz przerzedzenie zbyt gęstego podsiewu. Zabieg wertykulacji trawnika zaleca się wykonywać wiosną, natomiast zabieg aeracji wiosną i jesienią.

Pasująca do maszyn z średnicą ośki 20mm

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: