Aerator do glebogryzarki 12" komplet OŚKA 25mm

GL19/3

Nowy produkt

Widoczny o ofercie, profesjonalnie wykonany aerator do glebogryzarki służy do przerzedzenia trawnika w celu lepszego wzrostu korzeniowego roślin oraz darni. Produkt stosuje się po zimie do napowietrzania oraz rozluźniania gleby.

Aerator wykonany na ośkę/wałek 25mm!

Wszystkie nasze akcesoria są malowane proszkowo.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

520,00 zł

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Średnica 12' Mocowanie na wałek 25mm (na ośkę 31mm należy wybrać aerator z innej aukcji) Szerokość: 66 cm, Sprężyny: 112 szt Pasuje do: Musstang, Texas, Agroma, Hortmasz, Oleo-mac, Grass, Alko, Viking, i wielu innych o mocy 6,5KM

Więcej informacji

AERATOR DO GLEBOGRYZARKI KOMPLET

  To specjalne urządzenie, które napowietrza trawnik. Przy pomocy specjalnych kolców nakłuwamy glebę dzięki czemu podłoże staje się luźniejsze, bardziej odporne na deptanie, a powietrze może przedostać się do głębszych warstw gleby.

Aeracja pozwala pozbyć się zbyt mocno zbitej skorupy gleby oraz niszczy siewki chwastów. Co więcej, sprawia, że trawnik jest bardziej odporny na deptanie i szybciej się regeneruje.

Aerację wykonujemy wiosną (marzec – maj) lub jesienią (sierpień – listopad). Warto pamiętać o tym, aby w trakcie zabiegu gleba była wilgotna, ale nie mokra. Zabieg wykonany jesienią wspiera wzrost trawy w kolejnym sezonie wegetacyjnym. Latem aeracja pozwala poprawić dostęp wody do korzeni traw, co wpływa na optymalne gospodarowanie wodą.

Pasują do maszyn 6,5KM typu Musstang, Texas, Agroma, Hortmasz, Oleo-mac, Grass, Alko, Viking, i wielu innych

Pasuje na ośkę/wałek 25mm!

W ofercie dostępny jest komplet na obie strony

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: