Kategorie

Na blogu

Wyszukaj

Traktorek kosiarka z pługiem - jak przystosować traktor do odśnieżania?
Ogrodowy traktorek kosiarka to sprzęt o szerokim zastosowaniu, który posłuży nam w ogrodzie nie tylko latem podczas koszenia trawy, ale również w zimie, do odśnieżania chodników, podjazdów oraz innych dróg i ścieżek. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli nam szybko i sprawnie uporać się z zalegających śniegiem bez konieczności spędzania wielu godzin na odśnieżaniu za pomocą łopaty.

Jesień w ogrodzie - jakie prace należy wykonać?

    Prace w ogrodzie   wyświetlenia (972)
Jesień w ogrodzie - jakie prace należy wykonać?
Jesień to niewątpliwie jedna z najbardziej pracowitych pór roku dla każdego ogrodnika. Na ten szczególny okres przypadają ostatnie zbiory plonów. To także idealny czas na sadzenie i przesadzanie drzew i krzewów owocowych, a także przygotowanie gleby do nowego sezonu...
Czym odśnieżać podjazd? Niezastąpione narzędzia do odśnieżania
Wielkimi krokami zbliża się zima, a wraz z nią mróz i intensywne opady śniegu. Dla dzieci to wspaniały czas, który sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Natomiast na właścicieli domów jednorodzinnych spada wiele obowiązków.

Wał strunowy - jak działa i kiedy jest przydatny?

    Narzędzia   wyświetlenia (2776)
Wał strunowy - jak działa i kiedy jest przydatny?
Wał strunowy to sprzęt wykorzystywany do obróbki gleby. Jego głównym zadaniem jest wyrównywanie, spulchnianie, kruszenie i mieszanie darni. Wały mogą pracować jako samodzielne jednostki bądź w połączeniu z innymi narzędziami.
Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: