Glebogryzarka Cedrus Pubert Vario 40HC3

Nowy produkt

Glebogryzarka spalinowa Pubert Vario to idealne narzędzie do spulchniania gleby, utrzymywania w porządku ogrodu warzywnego, a przy zastosowaniu dostępnych akcesoriów do orania lub wykopywania ziemniaków. Mechaniczna przekładnia, zastosowana w glebogryzarce Vario, z dwoma biegami do przodu i biegiem wstecznym, zaprojektowana przez firmę Pubert, pozwala na wydajną pracę w każdych warunkach.

akcesoria Globstal

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Silnik Honda GP160, 5 KM
Szerokość robocza 350

Ostrza układu roboczego umożliwiają doskonałą pracę nawet w twardej ziemi, a dyski boczne chronią uprawy przyległe. Glebogryzarka Vario 40HC3 umożliwia przygotowanie gleby do głębokości 32cm. Eliptyczny kształt kierownicy pozwala na lepsze uchwycenie, co w znacznym stopniu wpływa na poprawę sterowania glebogryzarką. Dzięki regulacji pionowej i poziomej uchwytu maszynę można dopasować do operatora oraz do pracy w różnym terenie. Glebogryzarka spalinowa Pubert Vario 40HC3 to idealne urządzenie do przygotowania i utrzymania gleby w Twoim ogródku wyprodukowane we Francji.

Glebogryzarka spalinowa Pubert:

  • profesjonalny silnik
  • solidne urządzenie robocze, ostrza wykonane z najwyższej jakości stali
  • łatwa obsługa i sterownie, ergonomiczny, regulowany uchwyt
  • przekładnia łańcuchowa zwiększająca żywotność urządzenia
  • regulowana prędkość obrotowa
  • przednie koło transportowe w standardzie
  • możliwość montażu akcesoriów

akcesoria Globstal

Producent silnika Honda
Szerokość robocza 350 / 600 / 850 mm
Pojemność zbiornika paliwa 3,1 l
Marka Pubert
Pojemność silnika 160 cm³
Model silnika GP160
Ciężar 60 kg
Max moc silnika 5 KM

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: