Glebogryzarka Cedrus Pubert Roto 408

Nowy produkt

Glebogryzarka Roto jest idealna do regularnej pielęgnacji gleby, z możliwością przewracać dużych powierzchni przy stałej głębokości pracy. Niezależnie od rodzaju gleby, prowadzenie glebogryzarki jest płynne i elastyczne. Glebogryzarki spalinowe Pubert® zostałay stworzone do pracy w każdych warunkach i w każdym rodzaju gleby. Glebogryzarka może pracować na obszarach do 2500 metrów kwadratowych.

akcesoria Globstal

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Silnik Honda GP160, 4,8 KM
Szerokość robocza 480 mm

Wyposażone w 2 biegi do przodu (1 do pracy, 1 do transportu) + 1 wsteczny, ROTO 408 posiada niezawodną, japońską przekładnię zapewniającą trwałość, wydajność i pełną satysfakcję! Dla całkowitej kontroli i dostosowania do każdego rodzaju gleby, wszystkie zęby obracają się w tym samym kierunku co koła.

Z silnikiem Honda GP160 glebogryzarka ROTO 408 gwarantuje dużą moc potrzebną do pracy w każdych warunkach, przy niskich kosztach inwestycyjnych. Uchwyt może być dostosowany do własnych potrzeb. Glebogryzarka spalinowa  ROTO 408 posiada również boczną regulację, która pomaga użytkownikowi pozostać z boku maszyny podczas orki (bez ryzyka deptania uprawianej gleby lub podczas pracy w pobliżu ściany, żywopłoty, ogrodzenia).

Zalety:

  • mocny, niezawodny silnik
  • najwyższej klasy japońska przekładnia
  • duża wydajność pracy,
  • budowa i wyposażenie przystosowane do pracy w trudnych warunkach glebowych
  • łatwe, intuicyjne sterowanie

akcesoria Globstal

Producent silnika Honda
Szerokość robocza 480 mm
Pojemność zbiornika paliwa 3,1 l
Marka Pubert
Pojemność silnika 160 cm³
Model silnika GP160
Ciężar 73 kg
Max moc silnika 4,8 KM

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: