Glebogryzarka Cedrus GL450

Nowy produkt

Glebogryzarka Cedrus GL08 / GL450 z silnikiem WEIMA o mocy 2.3 KM to jedna z najmniejszych glebogryzarek o napędzie spalinowym stworzona do pracy w ogródku do powierzchni 600m2. Dzięki niewielkiej szerokości roboczej można ją wykorzystywać w wąskich międzyrzędach i pracy w kłopotliwych miejscach. Regulowany uchwyt i intuicyjne sterowanie sprawiają, że praca tą glebogryzarką jest komfortowa. 

akcesoria Globstal

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Silnik W80F, 2,3 KM
Szerokość robocza 420 mm

Mocny silnik oraz noże robocze wykonane z wysokiej jakości stali gwarantują długie i bezproblemowe użytkowanie glebogryzarki Cedrus. Dzięki kołom transportowym, będącym w komplecie, przemieszczanie naszej glebogryzarki jest łatwe i nie wymaga wysiłku. 

akcesoria Globstal

Producent silnika Weima
Szerokość robocza 420 mm
Prędkość robocza 1 km/h
Marka Cedrus
Model silnika W80F
Ciężar 29 kg
Max moc silnika 2,3 KM

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: