Glebogryzarka Cedrus GLX680

Nowy produkt

Glebogryzarka CEDRUS GL10 GLX680 to wszechstronna i uniwersalna glebogryzarka, odchwaszczarka z niezależnym napędem na koła. Przeznaczona do pracy w ogrodach, tunelach foliowych, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych uprawiających rośliny rzędowo.

akcesoria Globstal

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Silnik WM170F-2/P, 5,44 KM
Szerokość robocza 680 mm

Napęd na koła doskonale amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym.

Koła ułatwiają również przetaczanie maszyny do miejsca pracy która wykonywana tą glebogryzarką jest lekka i efektywna. Wyposażenie modelu CEDRUS GL10 GLX680 w mocny i niezawodny silnik WEIMA , bieg wsteczny czy regulację głębokości pracy, czyni z glebogryzarki CEDRUS GL10 GLX680 bardzo wydajne urządzenie. Przygotowanie lub uprawa gleby stają się przy jej pomocy łatwe, szybkie i przyjemne.

Bogato wyposażony zestaw zawiera:

  • glebogryzarkę
  • noże do frezowania, do melioracji
  • noże do odchwaszczania
  • koła metalowe
  • koła pompowane
  • regulowany uchwyt
  • przekładnię ze zmianą kierunku obrotu noży

akcesoria Globstal

Szerokość robocza 680 mm
Producent silnika Weima
Marka Cedrus
Model silnika WM170F-2/P
Rozrusznik ręczny
Ciężar 83 kg
Max moc silnika 5,44 KM
Dodatkowe zalety w zestawie noże do odchwaszczania, noże frezujące, koła metalowe, koła gumowe
Regulowany uchwyt Tak
Bieg 2/1

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: