Glebogryzarki Cedrus

Glebogryzarki firmy Cedrus to produkty, które znacznie ułatwiają obróbkę gleby. Mogą być używane zarówno do małych, jak i dużych powierzchni. To idealne rozwiązanie do przygotowania gleby przed założeniem trawnika, do wymieszania ciężkiej ziemi, spulchniania twardego podłoża lub użyźniania gleby przed siewem. Zachęcamy do skorzystania z szerokie...

Glebogryzarki firmy Cedrus to produkty, które znacznie ułatwiają obróbkę gleby. Mogą być używane zarówno do małych, jak i dużych powierzchni. To idealne rozwiązanie do przygotowania gleby przed założeniem trawnika, do wymieszania ciężkiej ziemi, spulchniania twardego podłoża lub użyźniania gleby przed siewem. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty glebogryzarek Certus dostępnych w naszym partnerskim sklepie Ogród-Pro.

Firma Globstal w swojej ofercie posiada szeroką gamę dodatkowych, wymiennych akcesoriów do glebogryzarek, jak pługi, obsypniki czy walce, które pozwolą na wykorzystanie tych urządzeń do różnorodnych prac, takich jak oranie ziemi czy obsypywanie ziemniaków.

Więcej

Glebogryzarki z mocnym silnikiem

Glebogryzarki spalinowe Cedrus wyposażone są mocne silniki o dużej wytrzymałości oraz biegi do przodu i do tyłu, które znacznie ułatwiają pracę, odciążając użytkownika. Mocny silniki pozwala na intensywne i długotrwałe użytkowanie maszyny.

Atutem urządzenia są masywne koła o głębokim bieżniku, które ułatwiają jazdę nawet w trudnym terenie. Niektóre modele posiadają dodatkowe koła transportowe. Glebogryzarki Cedrus posiadają również ergonomiczne, stalowe uchwyty ułatwiające prowadzenie i pełną kontrolę nad urządzeniem.

Każda glebogryzarka Cedrus jest wyposażona w ostre i wytrzymałe noże gwarantujące odpowiednie rozdrobnienie nawet twardej ziemi. Niektóre modele mają możliwość konfiguracji ustawień noży oraz regulacji szerokości roboczej w zależności od potrzeb użytkownika.

Glebogryzarka Cedrus - gwarancja najwyżej jakości

Jeśli potrzebujesz wielofunkcyjnego i solidnego produktu do obróbki ziemi i prac w ogrodach to glebogryzarka Cedrus z silnikiem spalinowym będzie świetnym rozwiązaniem! To produkt niezbędny do utrzymywania dobrej kondycji podłoża i wykonywania koniecznych prac sezonowych.

W ofercie sklepu Ogród-Pro z pewnością znajdą Państwo urządzenie spełniające wszelkie wymagania. W razie pytań, czy wątpliwości nasi sprzedawcy udzielą wszelkich informacji ułatwiających wybór najlepszego urządzenia. Sklep daje również możliwość zakupu sprzętu w formie atrakcyjnych rat.

Glebogryzarka Cedrus w zestawie z akcesoriami od polskiej firmy Globstal to gwarancja wydajnej i szybkiej pracy - dzięki nim glebogryzarka spalinowa zyska na funkcjonalności, a Ty zaoszczędzisz sporo czasu i wysiłku!

Zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty!

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: