Glebogryzarka Cedrus Pubert Sarp Vario 65BC3 CR950 Zobacz większe

Glebogryzarka Cedrus Pubert Sarp Vario 65BC3 CR950

Nowy produkt

Glebogryzarka spalinowa Pubert Vario to idealne narzędzie do spulchniania gleby, utrzymywania w porządku ogrodu warzywnego, a przy zastosowaniu dostępnych akcesoriów do orania lub wykopywania ziemniaków.

akcesoria Globstal

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Silnik 950 Series, 6,4 KM
Szerokość robocza 400 / 600 / 850 mm

Mechaniczna przekładnia, zastosowana w glebogryzarce Vario, z dwoma biegami do przodu i biegiem wstecznym, zaprojektowana przez firmę Pubert, pozwala na wydajną pracę w każdych warunkach. Jest to pierwsza glebogryzarka ze zmienną prędkością układu roboczego, którą można regulować od 28 do 165 obr/min. Ostrza układu roboczego umożliwiają doskonałą pracę nawet w twardej ziemi, a dyski boczne chronią uprawy przyległe. Glebogryzarka spalinowa Vario 60BC3 umożliwia przygotowanie gleby do głębokości 32cm. Eliptyczny kształt kierownicy pozwala na lepsze uchwycenie co w znacznym stopniu wpływa na poprawę sterowania glebogryzarką. Dzięki regulacji pionowej i  poziomej uchwytu maszynę można dopasować do operatora oraz do pracy w różnym terenie. Glebogryzarka spalinowaPubert Vario 60BC3 to idealne urządzenie do przygotowania i utrzymania gleby w Twoim ogródku wyprodukowane we Francji.

akcesoria Globstal

Producent silnika Briggs&Stratton
Szerokość robocza 400 / 600 / 850 mm
Pojemność zbiornika paliwa 3,1 l
Marka Pubert
Pojemność silnika 208 cm³
Model silnika 950 Series
Ciężar 60 kg
Max moc silnika 6,4 KM

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: