Glebogryzarki Texas

Firma Globstal od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkowaniem wysokiej jakości akcesorów do glebogryzarek pasujących do urządzeń wielu znanych producentów.

Wszystkim osobom szukającym solidnych glebogryzarek polecamy ofertę naszego partnera -firmy ogrodniczej Ogród-Pro, która dostarcza swoim klientom sprzęty o szerokim zastosowaniu, w ...

Firma Globstal od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkowaniem wysokiej jakości akcesorów do glebogryzarek pasujących do urządzeń wielu znanych producentów.

Wszystkim osobom szukającym solidnych glebogryzarek polecamy ofertę naszego partnera -firmy ogrodniczej Ogród-Pro, która dostarcza swoim klientom sprzęty o szerokim zastosowaniu, w tym również glebogryzarki Texas. Sklep oferuje także zakup glebogryzarek w atrakcyjnym systemie ratalnym. Dostępne tam modele mogą Państwo uzupełnić o nasze praktyczne akcesoria!

Więcej

Glebogryzarka spalinowa Texas

Glebogryzarki Texas to maszyny o niezwykle mocnym i wydajnym silniku spalinowym, który sprawia, że maszyny te bez problemu poradzą sobie nawet z twardą czy gliniastą glebą. Zaletą tego sprzętu jest też możliwość regulacji nie tylko szerokości pracy, ale również głębokości spulchniania gleby, przez co możemy dopasować je idealnie do potrzeb.

Glebogryzarka spalinowa Texas to sprzęt wyjątkowo zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Kółka transportowe oraz bieg do przodu i do tyłu znacząco poprawiają komfort użytkowania, a ergonomiczne uchwyty i kierownica ułatwiają prowadzenie. Produkty tej firmy zostały także wyposażone w solidną, metalową obudowę oraz przekładnię łańcuchową, co zdecydowanie przekłada się na wysoką wytrzymałość i wydajność maszyny.

Dodatkowe akcesoria do glebogryzarki

Zdecydowanym atutem glebogryzarki Texas jest możliwość zamontowania wielu przydatnych i praktycznych akcesoriów. Przystosowane do wykorzystania z takim dodatkowym wyposażeniem jak obsypnik, kultywator, brony czy pług do śniegu, sprawia, że dzięki jednej maszynie możemy wykonać szereg różnorodnych prac.

Glebogryzarki Texas w naszej ofercie

Wytrzymała konstrukcja i mocny silnik sprawiają, że glebogryzarki Texas spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki nim oszczędzisz swój wolny czas i unikniesz uciążliwej i monotonnej pracy w ogrodzie!

Jeśli nie wiesz jaki sprzęt wybrać skontaktuj się z nami - nasi doradcy chętnie pomogą wybrać odpowiedni model glebogryzarki oraz pasujące akcesoria, dzięki którym z łatwością zadbasz o swój ogród i działkę. Po zakupie zadbamy również o dogodny transport wybranego przez Państwa sprzętu. Zachęcamy do sprawdzenia naszej ofertę na stronie!

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: