Glebogryzarka spalinowa Texas Lilli 534TG Zobacz większe

Glebogryzarka spalinowa Texas Lilli 534TG

Nowy produkt

Sprzęt marki Texas jest znany na całym świecie i przeznaczony jest nawet do profesjonalnego wykorzystania, w związku z czym bez problemu sprosta również Twoim oczekiwaniom. Możesz mieć do dyspozycji wysokiej jakości glebogryzarkę nawet w swoim ogrodzie. Zobacz naszą propozycję – glebogryzarkę spalinową Texas Lilli 534TG.

akcesoria Globstal

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Silnik Texas Powerline TG715, moc 4,2 kW
Szerokość robocza 38-55-85 cm
Głębokość robocza 33 cm
Waga 52

Glebogryzarka spalinowa Texas Lilli 534TG pracuje na 4-suwowym silniku spalinowym Powerline TG715 o pojemności 208 cm3 i mocy 4,2 kW. Użytkownik ma możliwość regulacji szerokości pracy i wyboru opcji 36, 55 lub 85 cm. Głębokość spulchniania, jaką osiągniesz z tym modelem, wynosi maksymalnie 33 cm i masz możliwość jej regulacji.

Kółka transportowe oraz jeden bieg do przodu i do tyłu znacząco poprawiają komfort pracy operatora. O wytrzymałość glebogryzarki spalinowej Texas Lilli 534TG producent zadbał, stosując metalową obudowę oraz przekładnię łańcuchową.

Urządzenie jest przystosowane również do wykorzystania z takim dodatkowym wyposażeniem, jak obsypnik, kultywator, czy pług do śniegu. Powyższe parametry sprawiają, że glebogryzarkę spalinową Texas Lilli 534TG można umiejscowić w kategorii sprzętu półprofesjonalnego, odpowiedniego nawet na niewielkie plantacje.

akcesoria Globstal

Szerokość robocza  38-55-85 cm
Silnik  Texas Powerline TG715
Moc silnika  4,2 kW
Model silnika WM170F-2/P
Pojemność silnika 208 m3
Ciężar 52 kg
Dodatkowe zalety bieg do przodu i do tyłu, koło transportowe, regulacja szerokości i głębokości
Regulowany uchwyt Tak

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: