Glebogryzarka Texas 534B Zobacz większe

Glebogryzarka Texas 534B

Nowy produkt

Nawet ogrodowy sprzęt o półprofesjonalnym znaczeniu może cechować się wysoką jakością i oferować użytkownikowi parametry, które sprostają nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Dowodem na to jest dostępna w naszej ofercie glebogryzarka spalinowa Texas 534B.

akcesoria Globstal

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Silnik Briggs & Stratton seria CR950
Szerokość robocza 38, 55 lub 85 cm
Głębokość robocza 33 cm

Glebogryzarka spalinowa Texas 534B to urządzenie wyjątkowo wydajne, które może być wykorzystane do spulchniania gleby nawet na większych terenach. Pracuje na silniku Briggs & Stratton seria CR950 (żeliwna tuleja) o pojemności 208 cm3. Sama marka silnika może być dla wielu wystarczającym powodem do tego, by wybrać właśnie ten model. Użytkownik może regulować szerokość roboczą i ustawić ją na 38, 55 lub 85 cm, a maksymalna głębokość robocza sprzętu wynosi 33 cm. Noże poruszają się z prędkością obrotową 160 obrotów na minutę. Po jednym biegu do przodu oraz do tyłu jest znaczącym udogodnieniem dla operatora maszyny, pozwalającym łatwiej dotrzeć w każde miejsce podczas pracy. Glebogryzarka spalinowa Texas 534B to sprzęt bardzo solidny i wytrzymały, wyposażony w przekładnię łańcuchową, w całości ważący 52,5 kg. Jesteśmy przekonani, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

akcesoria Globstal

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: