Glebogryzarki Agroma

Firma Globstal zajmuje się projektowaniem i tworzeniem wysokiej jakości akcesoriów do glebogryzarek, które zastosować można w urządzeniach wielu znanych producentów. Dzięki naszym akcesoriom glebogryzarki zyskują nowe, dodatkowe funkcje!

Osobom szukającym sprawdzonych glebogryzarek polecamy ofertę partnerskiego sklepu Ogród-Pro, z którym ściśle...

Firma Globstal zajmuje się projektowaniem i tworzeniem wysokiej jakości akcesoriów do glebogryzarek, które zastosować można w urządzeniach wielu znanych producentów. Dzięki naszym akcesoriom glebogryzarki zyskują nowe, dodatkowe funkcje!

Osobom szukającym sprawdzonych glebogryzarek polecamy ofertę partnerskiego sklepu Ogród-Pro, z którym ściśle współpracujemy od początku powstania naszej firmy. W ofercie sklepu znaleźć można urządzenia renomowanych producentów, takich jak Husqvarna, Stiga czy Agroma. Oferta obejmuje również transport zakupionych produktów, a także możliwość zakupów w systemie ratalnym.

Więcej

Zalety glebogryzarki spalinowej Agroma

Glebogryzarki Agroma to gwarancja sprzętu najwyższej jakości, dzięki któremu praca na działce i w ogrodzie będzie dużo łatwiejsze i zajmie znacznie niej czasu. Na szczególną uwagę wśród wielu zalet tego sprzętu zasługują:

  • przemyślana i profesjonalna konstrukcja,
  • regulacja rozstawu kół oraz podwójne aluminiowe koła pasowe ułatwiające prowadzenie,
  • wytrzymała, stalowa osłona rozrusznika, zapewnia odporność na uszkodzenia,
  • regulowany uchwyt - pionowa i pozioma regulacja uchwytu umożliwiająca dopasowanie ustawień do wzrostu operatora,
  • biegowa skrzynia biegów połączona z przekładnią napędową, która podnosi wydajność pracy oraz sprawia, że urządzenie jest niezwykle mocne pod kątem strony przełożenia napędu,
  • wydajny silnik z czujnikiem poziomu oleju oraz wyłącznik zewnętrzny,
  • solidne noże robocze oraz profesjonalne mocowanie noży gwarantują dokładne spulchnienie ziemi,
  • nowoczesny, mokry filtr powietrza zapewnia optymalne i skuteczne filtrowanie,
  • długa konsola mocująca i możliwość podłączenia osprzętu takiego jak pługi, brony czy kultywator, który daje możliwość wykonania różnych prac polowych,
  • podwójne zębate pasy napędowe i stalowa rolka napinacza sprawiają, że glebogryzarki bez problemu radzą sonie nawet z ciężką glebą.

Glebogryzarki spalinowe do ogrodu

Dopracowana konstrukcja i wyjątkowo mocny silnik sprawiają, że glebogryzarka spalinowa Agroma to idealny sprzęt od przygotowania gleby w Twoim ogrodzie. Szeroki wybór akcesoriów Globstal oraz możliwość zamontowania osprzętu sprawiają, że urządzenie to jest przydatnie w wielu innych czynności, jak robienie grządek czy odśnieżanie.

Jeśli szukasz solidnego i wielofunkcyjnego urządzenia ssprawdź naszą ofertę. Oferujemy kompleksowe zakupy oraz fachowe doradztwo. Firma Ogród-Pro oferuje również atrakcyjne raty na zakup sprzętu oraz dogodny transport. Nie czekaj - wejdź na stronę i sprawdź naszą ofertę!

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: