Glebogryzarka spalinowa LONCIN 6,5km MUSSTANG

Nowy produkt

Ta maszyna przeznaczona jest dla profesjonalistów i do zastosowań przemysłowych. Wydajny silnik o mocy 6,5 KM, regulowana szerokość pracy od 36 do aż 84 centymetrów i duża głębokość pozwalają na wykorzystanie tej glebogryzarki spalinowej do zakładania upraw roślin o nawet bardzo rozwiniętych systemach korzeniowych. Urządzenie radzi sobie nawet z gliniastą i mokrą glebą.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 399,00 zł Brutto

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Raty PayU

Więcej informacji

Ta maszyna przeznaczona jest dla profesjonalistów i do zastosowań przemysłowych. Wydajny silnik o mocy 6,5 KM, regulowana szerokość pracy od 36 do aż 84 centymetrów i duża głębokość pozwalają na wykorzystanie tej glebogryzarki spalinowej do zakładania upraw roślin o nawet bardzo rozwiniętych systemach korzeniowych. Urządzenie radzi sobie nawet z gliniastą i mokrą glebą, sprawdzi się więc wszędzie i o każdej porze roku.

Oprócz mocy i wielofunkcyjności, zaletą glebogryzarki spalinowej jest też to, że pozwala prowadzić się w sposób wyjątkowo komfortowy dla operatora. Wyposażone w duży tłumik urządzenie pracuje cicho, a regulowane rączki pozwalają zmieniać swoje ustawienie w zależności od tego, na jakiej głębokości pracujemy. Dzięki temu nie pochylamy się w niewygodny sposób nawet wtedy, gdy sprzęt spulchnia glebę na głębokości większej niż 30 centymetrów.

Podwójny filtr powietrza, sześć hartowanych noży z łatwością wgryzających się w glebę, dwa biegi – przedni i wsteczny, niskie zużycie paliwa i oleju dzięki technologia OHV – wszystko to sprawia, że w swojej klasie maszyna ta nie ma sobie równych.