Glebogryzarka spalinowa 6,5km B&S Musstang

Nowy produkt

Maszyna do zadań specjalnych. Z szerokością roboczą od 36 cm do 84 cm i mocą niezawodnego silnika B&S rzędu 6,5 KM, glebogryzarka spalinowa Musstang poradzi sobie bez problemu na nawet dużych powierzchniach roboczych, także na gliniastej glebie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 699,00 zł Brutto

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Raty PayU

Więcej informacji

Maszyna do zadań specjalnych. Z szerokością roboczą od 36 cm do 84 cm i mocą niezawodnego silnika B&S rzędu 6,5 KM, glebogryzarka spalinowa Musstang poradzi sobie bez problemu na nawet dużych powierzchniach roboczych, także na gliniastej glebie. Dzięki regulowanej głębokości pracy (od 175 do aż 350 mm) można z nią zarówno spulchnić grunt, odchwaścić, jak i założyć grządki pod uprawę roślin korzeniowych o rozwiniętych systemach. Urządzenie sprawdzi się więc w zastosowaniach profesjonalnych i na dużych plantacjach.

Wygoda pracy

W stosunku do swojej mocy i szerokości roboczej, ta glebogryzarka spalinowa charakteryzuje się stosunkowo niewielką wagą. Sięgnij po nią, jeśli masz dość szarpania się z ciężką maszyną i wysiłku przy zdejmowaniu z transportującego pojazdu! Waga ułatwia pracę, jednak nie tylko ten aspekt składa się na wygodę korzystania z urządzenia. Rączki są regulowane, dzięki czemu zmiana głębokości pracy nie wiąże się z niewygodnym prowadzeniem sprzętu. Co więcej, glebogryzarka spalinowa Musstang posiada bieg wsteczny. Maszyna została także wyposażona w czujnik oleju: zatrzyma się, jeśli płynu będzie za mało, przez co minimalizujesz ryzyko przypadkowego zatarcia urządzenia.

Dostępne części

Hartowane i bardzo grube noże na wałku 31 mm (w przeciwieństwie do typowych modeli z 25 mm) zostały przykręcone, nie zaś nitowane. Oznacza to, że w przypadku uszkodzenia czy stępienia możliwa będzie prosta wymiana ostrzy – poprzednie wystarczy jedynie odkręcić. Części i akcesoria do glebogryzarki spalinowej Musstang produkowane są w Polsce. Wymiana podzespołów nie będzie się więc wiązać z dodatkowymi trudnościami czy oczekiwaniem, aż zamówiony element dotrze do warsztatu od zagranicznego producenta.

Czarny koń na rynku

Glebogryzarka spalinowa Musstang wyróżnia się wśród konkurencji swoją mocą, łatwością prowadzenia, udogodnieniami oraz ulepszeniami w swojej konstrukcji. Jej metalowa rama została wzmocniona, a regulowane i zabezpieczane rączki wykonano z ABS – tworzywa odpornego na zarysowania i pękania. Zmiana biegów jest płynna, a praca cicha dzięki zastosowaniu dużego tłumika. Nasza maszyna to wygoda, niezawodność i maksymalna wydajność.