Glebogryzarka spalinowa 4,0km B&S Faworyt

Nowy produkt

Więcej informacji

To idealny wybór do większych ogrodów – pozwoli na przygotowanie gleby pod rabaty kwiatowe i trawniki. Glebogryzarka spalinowa o mocy 4,0 KM i regulowanej szerokości pracy pomiędzy 36 a 60 centymetrami ułatwi rozluźnienie gliniastego podłoża i sprawi, że będzie ono dobrze zatrzymywać w sobie wodę.

Dzięki zastosowaniu silnika spalinowego Briggs & Stratton z technologią OHV dostaniemy się w każdy zakątek ogrodu – ani trudne warunki glebowe, ani dostęp do źródła prądu nie będą nas ograniczać. Maszyna nie zużywa dużych ilości paliwa ani oleju, dzięki czemu jej użytkowanie nie wiąże się z wysokimi kosztami. To szczególnie ważne, jeśli zamierzamy korzystać z glebogryzarki półprofesjonalnie. Pracę w przydomowym ogrodzie umila też fakt, że maszyna została wyposażona w dobry tłumik. Hałas nie będzie drażnił ani nas, ani domowników czy sąsiadów.

Glebogryzarka tnie glebę 6 hartowanymi ostrzami na głębokości do 20 centymetrów. Noże są zamocowane na obrotowym wale, co ułatwia ich wgryzanie się w grunt, nawet gdy ziemia jest mokra.


Zapytaj o dostępność towaru