Glebogryzarka SRC 775 RG

Nowy produkt

Spokojnie, wszystko pod kontrolą. Tak wygląda praca z glebogryzarką SRC 775 RG w rewolucyjnej promocji. Płynne oraz bardzo sprawne funkcjonowanie tej maszyny zapewnia mocny silnik oraz idealnie wyważona, ergonomiczna konstrukcja. 

akcesoria Globstal

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Silnik TM 60, 3,10 kW
Szerokość robocza 75 cm
Głębokość robocza 26 cm

Spokojnie, wszystko pod kontrolą. Tak wygląda praca z glebogryzarką SRC 775 RG w rewolucyjnej promocji. Płynne oraz bardzo sprawne funkcjonowanie tej maszyny zapewnia mocny silnik oraz idealnie wyważona, ergonomiczna konstrukcja. Choć ta maszyna nie ma litości dla zbitej i twardej gleby, to pomimo tego, jej prowadzenie jest banalnie proste. Zaufaj mocy swojej maszyny, zapomnij o ciężkiej i monotonnej pracy przy spulchnianiu ogrodowych rabat. SRC 775 RG nie raz okaże się urządzeniem nie do zastąpienia, spulchniania i wyrównania powierzchni gleby w Twoim ogrodzie. Znajdzie zastosowanie zarówno w nowo urządzanym ogrodzie, działce, jak i przed założeniem nowego trawnika.

akcesoria Globstal

Silnik Spalinowy, 4 suwowy
Model silnika TM 60
Pojemność skokowa 182 cm³
Moc znamionowa silnika 3,10 kW
Obroty silnika  3300 rpm
Pojemność zbiornika paliwa 3 L
Pojemność przekładni olejowej 0,5 L
PRZEKAZANIE NAPĘDU
Przekładnia Olejowa Łańcuchowo - pasowa
Liczba biegów  1 P + 1 T
SYSTEM PRACY
Szerokość robocza

75 cm

Głębokość robocza 26 cm
Średnica noży 320 mm
Liczba noży  (2+1)*2
Tarcze ochronne  Tak
WYPOSAŻENIE
Regulowana kierownica: Na wysokość
Miękki uchwyt: Nie
Koła

1 koło przednie

WYMIARY CAŁKOWITE
Wielkość opakowania 800 X 530 X 710 mm
Waga 49 kg
Poziom hałasu 96 dB (A)

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: