Glebogryzarki spalinowe Stiga

Firma Globstal od wielu lat projektuje i tworzy wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które można zamontować do urządzeń wielu znanych producentów.

Nasza firma jest wieloletnim partnerem polskiej firmy ogrodniczej Ogród-Pro, dostarcza swoim klientom sprzęty do ogrodu o szerokim zastosowaniu. Wszystkim osobom szukającym solidnych glebogry...

Firma Globstal od wielu lat projektuje i tworzy wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które można zamontować do urządzeń wielu znanych producentów.

Nasza firma jest wieloletnim partnerem polskiej firmy ogrodniczej Ogród-Pro, dostarcza swoim klientom sprzęty do ogrodu o szerokim zastosowaniu. Wszystkim osobom szukającym solidnych glebogryzarek polecamy ofertę sklepu Ogród-Pro, która obejmuje transport zakupionych produktów, a także możliwość zakupu glebogryzarki w systemie ratalnym. Dostępne tam modele glebogryzarek mogą Państwo uzupełnić o oferowane przez nas akcesoria.

Taki zestaw pozwoli uniknąć Państwu nadmiernego wysiłku i czasu spędzonego na ciężkiej i monotonnej pracy w ogrodzie!

Więcej

Szerokie zastosowanie glebogryzarki

Solidna glebogryzarka Stiga znajdzie zastosowanie zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na działce z warzywami. Możemy użyć glebogryzarki Stiga do wielu różnych prac:

  • świetnie nadaje się ona do wyrównania powierzchni gleby w nowo urządzanym ogrodzie,
  • przydatna jest także przy spulchnianiu ogrodowych rabat pod sadzenie nowych kwiatów czy krzewów,
  • użycie pługa czy znacznika pozwala na szybkie przygotowanie grządek do sadzenia warzyw,
  • dzięki glebogryzarce możesz łatwo obrobić i zmieszać podłoże z nawozami czy obornikiem,
  • po zamontowaniu pługa glebogryzarka może służyć do odśnieżania otoczenia domu.

Solidne glebogryzarki spalinowe Stiga

Glebogryzarki marki Stiga to połączenie komfortu pracy oraz wysokiej wydajności. Kompaktowe wymiary i solidna konstrukcja to tylko niektóre zalety tych urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje mocny silnik i ogromna moc, które w połączeniu z solidnymi nożami rozbijają nawet duże bryły ziemi.

Odpowiednia głębokość i szerokość robocza pozwalają w łatwy sposób przygotować i obrobić glebę pod zasiew czy sadzenie roślin. Maszyny te idealnie nadają się również do spulchniania ziemi.

Obsługa glebogryzarek jest zupełnie prosta, a używanie jej nie wymaga dużego wysiłku, dzięki czemu praca w ogrodzie to czysta przyjemność. Maszyna wyposażona jest także w wygodny uchwyt z możliwością regulacji, co gwarantuje wysoki poziom sterowności i łatwe prowadzenie maszyny.

Dzięki kompaktowej wersji i niedużym wymiarom glebogryzarka spalinowa nadaje się również do pracy w szklarniach czy trudno dostępnych miejscach, gdzie nie ma możliwości użycia dużych maszyn.

Szeroki wybór glebogryzarek i akcesoriów

Możesz zadbać o swój ogród czy warzywa i nie nadwyrężyć swoich pleców przekopując ręcznie ziemię - wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty akcesoriów i glebogryzarek!

Jako doświadczeni producenci i sprzedawcy gwarantujemy produkty najwyższej jakości od sprawdzonych marek. Nasi sprzedawcy z chęcią pomagają wybrać model spełniający indywidualne oczekiwania, tak aby klient był w pełni zadowolony.

Solidna glebogryzarka Stiga z pewnością ułatwi i przyspieszy wiele prac w Państwa ogrodzie. Zachęcamy do sprawdzenia na naszej oferty!

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: