Glebogryzarki Husqvarna

Wydajne glebogryzarki Husqvarna to niezwykle przydatny sprzęt dla każdego posiadacza ogrodu czy miłośnika prac na działce. Urządzenie to pozwoli zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku, koniecznego do ręcznego przygotowania gleby. Glebogryzarki dostępne w ofercie naszego wieloletniego partnera - sklepu Ogród-Pro to gwarancja najwyższej jakości oraz a...

Wydajne glebogryzarki Husqvarna to niezwykle przydatny sprzęt dla każdego posiadacza ogrodu czy miłośnika prac na działce. Urządzenie to pozwoli zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku, koniecznego do ręcznego przygotowania gleby. Glebogryzarki dostępne w ofercie naszego wieloletniego partnera - sklepu Ogród-Pro to gwarancja najwyższej jakości oraz atrakcyjnych cen. Maszyny te w połączeniu z produkowanymi przez nas akcesoriami stanowią idealne i wielofunkcyjne rozwiązanie, ułatwiające wiele różnorodnych prac koniecznych w prowadzeniu ogrodu czy sadzeniu roślin.

Więcej

Glebogryzarki wysokiej jakości

Wykonana z najwyżej jakości materiałów, kompaktowa i wydajna glebogryzarka Husqvarna to maszyna, która z pewnością ułatwi wykonanie wielu prac.

Niezawodny silnik

W glebogryzarkach tej marki wszystkie niezbędne funkcje napędzane są niezawodnym silnikiem marki Briggs-Stratton. To właśnie mocny silnik wyposażony w biegi do przodu oraz bieg wsteczny gwarantuje wysoką wydajność i użyteczność maszyny. W urządzeniach tych zastosowano również wysokiej jakości przekładnię. Odłączana obudowa przekładni umożliwia odpowiednią konserwację i smarowanie co przekłada się na dłuższą żywotność produktu.

Idealnie dopasowanie do potrzeb użytkownika

Regulowany uchwyt sprawia, że można go łatwo dopasować do wzrostu każdej osoby. Dzięki temu używanie i prowadzenie glebogryzarki nie wymaga dużego wysiłku, a sama maszyna cechuje się doskonałą manewrowalnością. Dźwignia do zmiany biegów umieszczona na uchwycie sprawia, że glebogryzarka jest łatwa i wygodna w obsłudze. Dodatkowe koło transportowe i składany uchwyt zdecydowanie ułatwiają transport i przechowywanie maszyny.

Dostępne w Ogród-Pro glebogryzarki to maszyny z przednim urządzeniem roboczym, czyli zębami mocowanymi z przodu. Atutem urządzeń jest regulowana szerokość robocza, którą możemy ustawić adekwatnie do potrzeb użytkownika. Każda glebogryzarka jest wyposażona w boczne tarcze chroniące rośliny będące poza obszarem pracy urządzenia.

Funkcjonalność, dzięki dodatkowym akcesoriom

Glebogryzarki te mają możliwość dołączenia różnych dodatkowych akcesoriów, co czyni jest urządzeniami wielofunkcyjnymi. W ofercie naszej znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów do glebogryzarek, takie jak: pługi, obsypniki czy brony, które pozwolą na perfekcyjne przygotowanie podłoża.

Glebogryzarka Husqvarna - wielofunkcyjne urządzenie do ogrodu

Kompaktowa i prosta w obsłudze glebogryzarka wyposażona w mocny silnik i wysokiej jakości przekładnię to idealne rozwiązanie do wszelkich prac w ogrodzie i na działce. Glebogryzarki Husqvarna uzupełnione o praktyczne akcesoria firmy Globstal stanowią wielofunkcyjne urządzenia.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej maszyny do prac w ogrodzie oraz solidnych akcesoriów zachęcamy do sprawdzenia oferty dostępnej na naszej stronie. Oferujemy również fachowe doradztwo naszych specjalistów oraz atrakcyjne ceny!

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: