Glebogryzarka solo by AL-KO MH 7505 VR

Nowy produkt

Glebogryzarka 7505 VR sbA to Twój zwinny pomocnik do wydajnego i oszczędzającego czas użytkowania w ogrodzie. Glebogryzarka 7505 VR sbA dobrze przygotowuje glebę przed siewem, spulchnia ją i nawozi dzięki świeżej wierzchniej warstwie gleby. Wytrzymała i zwrotna glebogryzarka 7505 VR sbA jest idealnym pomocnikiem, szczególnie dla ogrodników zaawansowanych.

akcesoria Globstal

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Silnik Honda GP 160, 3.6 kW
Szerokość robocza 75

Dzięki glebogryzarce 7505 VR sbA spulchnianie małych powierzchni jest łatwe i szybkie. Dzięki regulowanej szerokości roboczej od 50 do 75 cm możesz dotrzeć do każdego zakątka swojego ogrodu. Aktywnie pracujące, specjalnie ukształtowane cztery noże pielące (gwiazdy spulchniające 4/6) są specjalnie zaprojektowane do uprawy gleby, a dzięki silnikowi o mocy 3,6 kW, ważące 51 kg, ma niezbędną siłę uciągu do efektywnej pracy. Ergonomiczny uchwyt ma płynną regulację wysokości i można go złożyć do transportu. Glebogryzarka oprócz biegu do przodu posiada również bieg wsteczny. Zdejmowane koło transportowe umożliwia wygodniejszą zmianę miejsca użytkowania. Ponadto wysokiej jakości osłona wykonana z wytrzymałej blachy stalowej chroni operatora przed wyrzucanymi kamieniami i ziemią.

akcesoria Globstal

Szerokość robocza w cm

75

Linia

Comfort

Moc w kW

3.6

Primer

tak

Waga netto w kg

51

Poziom hałasu w dB(A)

95

Waga brutto w kg

56

Obr./min

3200

Liczba noży

6

Marka

solo by AL-KO

Poz. hałasu z LpA w dB(A)

83

Silnik

Honda GP 160

Elektryczny rozrusznik

nie

Gwar. poziom hałasu w db(A)

96

Pojemność w cm³

163

Wartość drgań w m/s²

7.39

Typ silnika

4-suwowy

Średnica noża w cm

32

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: