Glebogryzarki AL-KO

Globstal to firma, która od wielu lat sama projektuje i produkuje solidne i praktyczne akcesoria do glebogryzarek, pasujące do urządzeń wielu znanych producentów, w tym również produktów AL-KO.

Wszystkim osobom szukającym solidnych glebogryzarek polecamy ofertę naszego partnera - sklepu Ogród-Pro. Jest to profesjonalny sklep, który dostarcza sw...

Globstal to firma, która od wielu lat sama projektuje i produkuje solidne i praktyczne akcesoria do glebogryzarek, pasujące do urządzeń wielu znanych producentów, w tym również produktów AL-KO.

Wszystkim osobom szukającym solidnych glebogryzarek polecamy ofertę naszego partnera - sklepu Ogród-Pro. Jest to profesjonalny sklep, który dostarcza swoim klientom najwyższej jakości sprzęt do ogrodu o szerokim zastosowaniu. Idealnym uzupełnieniem, dostępnych w Ogród-Pro maszyn są produkowane przez nas akcesoria.

Więcej

Glebogryzarki AL-KO idealne do spulchniania gleby

Glebogryzarki spalinowe AL-KO to wydajne, solidne i zwrotne maszyny idealne do rozluźniania struktury gleby i przygotowania terenu pod zasiew nasion oraz późniejszą uprawę roślin. Dzięki tym maszynom praca w ogrodzie staję się czystą przyjemnością.

Maszyny AL-KO wyróżniają się wytrzymałymi i mocnymi silnikami wyposażonymi w biegi do przodu oraz bieg wsteczny, który znacznie ułatwia korzystanie ze sprzętu. Mocne silniki doskonale sprawdzają się przy obróbce twardej ziemi oraz pracy na gliniastej glebie.

Atutem glebogryzarki AL-KO są ergonomiczne uchwyty ułatwiające łatwe prowadzenie i pełną kontrolę nad urządzeniem. Dzięki temu jazda glebogryzarką nie wymaga od użytkownika większego wysiłku. Z kolei nieduże wymiary glebogryzarek sprawiają, że są one idealnym urządzeniem do obróbki małych powierzchni oraz trudno dostępnych miejsc w ogrodzie.

Każda glebogryzarka jest wyposażona w ostre i wytrzymałe, aktywne noże gwarantujące odpowiednie rozdrobnienie nawet twardej gleby na ciężkich, gliniastych ziemiach. Odpowiedni kształt noży w połączeniu z mocnymi silnikami umożliwiają perfekcyjne przygotowanie gleby do wprowadzenia sieczki, nawozu czy torfu. Niektóre glebogryzarki AL-KO posiadają dodatkowe gwiazdy spulchniające oraz możliwość regulacji szerokości roboczej w zależności od potrzeb użytkownika.

Gleboryzarki i akcesoria w naszej ofercie

Jeśli chcesz zadbać o swój ogród czy grządki bez długich godzin spędzonych na ręcznym przekopywaniu ziemi to glebogryzarka AL-Ko będzie świetnym rozwiązaniem. Skorzystaj z naszej oferty glebogryzarek i akcesoriów, dzięki którym szybko i sprawnie wykonasz wiele innych prac!

Oprócz produkcji i sprzedaży sprzętu ogrodowego oferujemy również fachowe doradztwo. W razie wątpliwości nasi sprzedawcy chętnie udzielą porad i informacji na każde zapytanie, aby zakupiony towar spełniał Państwa oczekiwania. Nasza oferta obejmuje także transport zakupionych produktów do klientów. Nie czekaj - sprawdź ofertę na naszej stronie!

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: