Glebogryzarka Agroma T7080L3G

Nowy produkt

Najnowszy model glebogryzarki Agroma – T7080L3G, został wyposażony w silnik o pojemności 208cm³ oraz mocy ponad 7KM. Solidna przekładnia z metalowymi trybami jest gwarancją najwyższej jakości. 

Glebogryzarka Agroma T7080L3G jest ponadto przystosowana do zamontowania przyczepki skrzyniowej z siedziskiem, co utworzy pojazd do transportu różnych towarów gospodarczych.

akcesoria Globstal

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Silnik Shineray 7 HP, 4,2 KW, 7KM
Szerokość robocza 105 cm
Głębokość robocza 10 cm

Model Agroma – T7080L3G jest wyposażony w silnik o pojemności 208cm³ oraz mocy ponad 7KM. Zastosowanie w modelu T7080L3G mokrej wersji filtra powietrza silnika, wydatnie wspomaga pracę glebogryzarki (obudowa filtra zawierająca część napełnianą olejem, ułatwia filtrowanie powietrza).

Sprzęt posiada skrzynię biegów z metalową obudową, która kontroluje 3 biegi (2 prędkości do przodu i 1 do tyłu). Prędkości do przodu umożliwiają sprawne obrabianie gleby, a po zamontowaniu kół gumowych (dostępne w zestawie, GRATIS) lub stalowych, pracę z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak pług, kultywator czy brona (największy wybór na rynku!).

akcesoria Globstal

Skrzynia biegów manualna
Silnik Shineray 7 HP
Moc silnika  4,2 kW
Model silnika WM170F-2/P
Szerokość pracy  105 cm
Głębokość pracy  10 cm
Przekładnia łańcuchowa
Skrzynia biegów 3-biegowa
Dodatkowe zalety wymienne koła, praca z innymi akcesoriami, montaż przyczepki

Nasze akcesoria do glebogryzarek pasują do większości sprzętów dostępnych na rynku. Wystarczy zastosować odpowiednią konsolę tylną (adapter), którą oferujemy w naszym sklepie. Jeśli na poniższej liście nie ma modelu Twojej glebogryzarki, prosimy o kontakt z naszym doradcą pod numerem +48 796 344 980, który podpowie jakiej konsoli należy użyć, aby nasze akcesoria współpracowały z glebogryzarką, którą posiadasz!

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: