Koła gumowe 14'' komplet

Nowy produkt

Cechy produktów:

  • łatwość montażu,
  • kompatybilność z różnymi typami sprzętu,
  • dobra przyczepność,
  • bieżnik dostosowany do miękkich gruntów,
  • odporność na przecieranie,
  • dłuższa żywotność dzięki wykorzystaniu materiałów gumowych.

Więcej szczegółów

259,00 zł

  • 14'

Raty PayU

Specyfikacja techniczna

Średnica 14' Mocowanie na wałek 31mm. Możliwość zredukowania na 25mm za pomocą tulejki redukcyjnej

Więcej informacji

Zachęcamy do kupna produktów, jakimi są gumowe koła do glebogryzarek. Dzięki mocnemu tworzywu mogą pełnić rolę kół pociągowych. Znakomicie sprawdzają się na miękkiej ziemi, zwiększając przyczepność oraz mobilność sprzętu. Produkty nadają się również do odśnieżania. Poszerzona średnica piasty 31 mm sprawia, że gumowe kółka do glebogryzarki nie zapadną się w ziemię podczas prac polowych. Ponadto pasują do maszyny typu Texas, Agroma, Hortmasz i wielu innych (w tym również Oleo-mac, Grass, Alko oraz Viking).

Produkt dostępny jest w średnicy 14 cali. Średnica mocowania wynosi 31 mm. Posiadamy także przejściówkę z montażem do innych maszyn z cieńszym wałkiem 25 mm.

Akcesoria tego typu znacznie zwiększają zakres wykorzystania glebogryzarek o dodatkowe możliwości. W ofercie sklepu Globstal znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria do glebogryzarek, które są kompatybilne z większością dostępnych na rynku sprzętów znanych producentów. W bogatej ofercie znaleźć można akcesoria służące do przygotowania ziemi pod uprawę, takie jak pług do glebogryzarki, obsypnikkultywator czy brona. Do zbioru plonów niezbędna jest kopaczka do ziemniaków i warzyw. Produkty Globstal sprawiają, że wykorzystanie glebogryzarki możliwe jest także w celu pielęgnacji trawnika. Oferujemy wysokiej jakości aeratory i wertykulatory do glebogryzarek, a odpowiednie koła do glebogryzarki pozwolą na pracę w różnych warunkach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą gamą polskich produktów marki Globstal.

Produkty powiązane

Polecane produkty

Nasze akcesoria pasują do glebogryzarek: